Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késett Több mint 2hetet.2teszt...

Késett Több mint 2hetet.2teszt negatív. Voltam dokinál. Szerinte baba van. Ma kellett csinálnom még1 teztet ami pozitív lett, Viszont ma sötétbarna folyásom volt reggel. Doki csak holnap lesz. Mennyi a valószínűsége a vetélésnek? Szeretném a babát.

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma hányadik napja késik?

Csak reggel volt sötétbarna folyás vagy megmarad egész nap?

2009. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hogy vizsgált meg a doki?

Amikor az első terhességmmel mentem hüvelyen keresztül ultrahangozott, másnap pecsételő vérzésem lett. Akkor azt mondta nincs baba, csak késik. Soha nem szabad korán menni dokihoz. De nálad még nem vérzés van, bizzunk benne, hogy nem lesz bajod!

2009. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia Gratulálok! Több kevesebb barnázás sok kismamánál előfordul. Az esetek nagy részében semmi problémát nem okoz, aggódni csak akkor kell ha élénk piros és esetleg görcsök kísérik. Holnap pedig így is úgyis irány a doki, és remélem megnyugtató híreket kapsz.
2009. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt az elején kétszer is barnás folyásom,most mégis itt magyaráz az ágyon egy 16 hetes törpike! Ne idegeskedj,biztos nem lesz baj!
2009. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dec 2-án volt az utolsó menszesz.A doki csak kézzel vizsgált meg.Azt mondta Puha méhem.Ma 20 napja késik.
2009. jan. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!