Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem neki mentem! Mit...

Majdnem neki mentem! Mit kellett volna csinálnom? Ilyen anyának gyerek?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam kisfiammal s 5-10 m-re észre vettem egy anyukát aki egy 4 év körüli kislánynak magyarázott,de olyan közel hajolt hozzá hogy szerintem bandzsitva látta a kislány az anyukáját!És az csak mondta és mondta!Egyszer csak lefejelte a kislányt!Közelebb értünk akkor már a vérnyomásom az eget verte és akkor hallom mit mond neki!"jol jegyezd meg azzal a hülye fejjeddel hogy nem 4 hanem 5 éves vagy érted,olyan hülye vagy mint az apád!és megint lefejelte!A kislány már csak hüppögött a sirástól!Szívesen lefejeltem volna az anyukát!ti mit tettek volna?egy jol szituált de annál mocskosabb száju anyuka volt!
2010. júl. 20. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én hívtam volna rendőrt, vagyis előszőr elővettem volna a telefonom, és felvettem volna a jelenetet. Kár, hogy annyiban hagytad.
2010. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

Én max. mérgesen néztem volna, mást nem tehetsz, mert még a végén téged is elküld melegebb éghajlatra, holott nem tehetsz semmiről.

Mi a strandon voltunk bár hete, volt mellettünk egy család, 3-4 gyerekkel. Az anyuka azt mondta az 5 év körüli fiának:"Ha nem lenne itt ennyi ember, már megöltelek volna!!!" Elég rémisztő ilyen dolgokat hallani, ők is egy jól szituált családnak tűntek. Szerintem ebben a melegben az emberek jó része meg van kissé zakkanva:((

2010. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Lefejelte???

Ha ilyen lenne, tutiszáz odamennék, hogy "Elnézést, mit ártott magának a kislány, hogy ennyire meg kell fejelni?" Beteg az a nő, nem anya....

2010. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
nem bár, pár hete, bocs.
2010. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Istenem, ez olyan borzalmas. Tegnap én is láttam egy hasonlót. Egy roma asszony egy kb. 2 éves kisfiúnak akkora pofont adott, hogy egy felnőtt férfi csillagokat látott volna. Más évekig vár egy kicsire, ezek meg ennyire undorítóak. Remélem az élet nagyobb pofont ad majd nekik.
2010. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szerintem a meleg nem kifogás!
2010. júl. 20. 12:06
 7/17 anonim ***** válasza:

12:06-os vagyok.


Persze, hogy nem kifogás, de nagy hatással van az emberekre, azt már észrevettem. Jócskán fogy a türelem, amerre járunk, ezt látom. Nem csak roma, hanem látszólag is gazdag családoknál. Úgy beszélnek a gyerekekkel, nem érdekli őket, hogy mellettük emberek állnak, ülnek, hallják.

2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Csúnyán néztem volna,de mást nem lehet tenni. Nagyon sajnálom ezeket a gyerekeket,a szülő rajta éli ki,hogy szar az élete. Sajnos ilyennel már találkoztam én is és még így is megszakad a szívem,hogy nincs gyerekem.

19/L

2010. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Mit csinálhat szerencsétlen gyerekkel otthon ha az utcán ezt műveli!Én tuti orrba vágtam volna!

Egyszer tanúja voltam hasonló esetnek,ott egy 2 év körüli kislány le ette a ruháját és kapott érte olyan pofont hogy azt hittem leszáll a gyerek feje! Meg is rángattam a drága anyucit!Mondtam neki hogy velem keménykedjen ne a 10 kilós gyerekkel!Azóta messziről kerül de mindig elborul az agyam tőle ha meglátom!

2010. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Elég szomorú,sajnos ez a véglet másik fele,amikor a szülők úgy viselkednek egy gyerekkel,hogy az ember zsebében kinyílik a bicska..Az ilyen eseteket minél előbb kéne jelezni a gyámügy felé..

De a másik véglet az amit én látok nap mint nap..

itt kint Angliában nagyon szigorúan veszik a szülői bántalmazást..Ha nyilvános helyen valaki így bánt volna a gyerekével,az valószínű,hogy az éjszakát a fogdában töltötte volna..(nem beszélve a komoly pénzbírságról) Ezért itta szülők nem hogy megütni,de megnevelni sem merik a gyereküket..

A saját szememmel látom azt a reklámot ami a gyereknek szól..Ha úgy érzi,hogy a szülei bántják,ha úgy érzi bajban van akkor hívja fel a telefonszámot,és már mennek is...Sajnos a legtöbb gyerek ha nem kap meg valamit,vagy nem tetszik neki,hogy a szülei rászólnak már telefonálnak is..Ezért szinte mindig találkozol egy fásult,unott arcú anyukával aki mellett torka szakadtából ordít a kölyök,mert nem kapott cukorkát..Vagy látni olyat amikor az apuka csak annyit mond,hogy "csendesen kicsim,nyugi-nyugi"de a leányzó teljes erejéből rugdossa az apját,leköpi,és ordibál..Ez a másik oldala.

Én büntetném mind kettőt..A fejelős anyukát nyilvánosan megaláznám(mondjuk esti híradóban benne lenne a felvétel),a hisztis gyerekeket pedig1 hétre elvinném olyan táborba ahol tanulnának egy kisfegyelmet...

2010. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!