Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Letapadt fütyire tényleg...

Letapadt fütyire tényleg hatásos az Elocom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy steroid tartalmú és sokan ellenzik, de nekünk volt a családban körülmetélés amit az én kisfiammal szeretnék elkerülni. Egyenlőre nincs gond vele, de elég rendesen le van tapadva féloldalt és gondoltam ha néha fürdetésnél bekenném, talán könnyebben feljönne. Mi a véleményetek?
2012. júl. 30. 12:14
 1/4 Sókristály ***** válasza:

Azt nem tudom, jó-e letapadásra, de ha még jó is lenne, tutira nem használnám a helyedben.

Kislányomnak gyakran vannak ekcémás kiütései, ezért mindig van itthon elocomos krém (nem Elocom, csak elocomos, ami ugye erősen hígított). És még ezt is csak kis felületen, maximum 3 napig engedi használni a szakorvos, aki felírta neki.

2012. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez is a higitott változat ami nekem van.....
2012. júl. 30. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt adta a gyerekorvos, hogy ezzel kenjem neki. Azóta is a hűtőben figyel a krém, és még nem mertem. Elolvastam a tájékoztatót, és abban pont az van, hogy nemi szervek környékén nem lehet használni, ellenben meg az egyik mellékhatása, hogy vékonyítja a bőrt, ami viszont a lényeg lenne egy a fenti esetben.

Szóval még én sem mertem használni, de ha valaki mondaná, hogy tényleg jó, akkor inkább használom, minthogy fel kelljen utána tépetni dokival.... Bocs, hogy nem tudtam segíteni.

2012. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is olvastam róla, de nem merem csak ha megerősít valaki itt hogy neki segített:D
2012. júl. 30. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!