Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz lehet, hogy már 2 évesen...

Igaz lehet, hogy már 2 évesen elkezdődik a gyerek szexuális érése, és nem szabad előtte meztelenkedni?

Figyelt kérdés
2 éves a lányom, én eddig ezzel totál nem foglalkoztam, simán meztelenkedem előtte, mondjuk még nem beszél, és akik beszélnek, azok már állítólag mondják, különbséget tesznek, főleg a bölcsisek. (mi bölcsibe sem járunk)
2012. júl. 30. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mi meztelenkedünk apjával is szokott fürödni 2 éves és beszél

rá rákérdez mi micsoda lmondjuk és ennyi nem kell belöle nagy ügyet csinalni

azt tudja neki nuni, popo, cicije van fiuknak popo kuki és ennyi

2012. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 E.Kriszta ***** válasza:
100%
Igen, korán elkezdődik. Igazából ebben a korban olyan sok mindent lehet "belenevelni". Pl. a szégyellősséget és a prüdériát is. Meg kell találni az egyensúlyt. Mi nem csinálunk gondot, ha pucéran látnak minket, de nem lógatjuk be direkt a részeinket nekik. Ez egyszer nagyon jól jött, amikor egy 7 éves kisfiú az 5 éves lányomat kuki-punci cserenézésre akarta rávenni. Ő közölte: "Na és, Apának is van!" :)
2012. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nyár van, jóhogy meztelenkedünk. Rá is kérdez, meg is beszéljük, és igen különbséget tesz. 27 hónapos a fiam.

Soha életemben nem voltam szégyenlős, és már nem fogok megváltozni.

2012. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg senkit nem zavar, addig nyugodtan lehet meztelenkedni egymás előtt kortól függetlenül.
2012. aug. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!