Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg van olyan anyuka (már...

Tényleg van olyan anyuka (már ha az) hogy az egyik gyermekért rajong odavan majd megfojta szeretével a másik meg úgy van a semmiben?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok imádom a lányomat életemet odaadnám érte de ha megszületik a tesója ugyanúgy fogom szeretni mind a ketöt ha nem még pszichológust is felkeresek.

ugyanmár hogy lehet átesni a ló másik oldalára ilyen szinten?


2012. júl. 30. 16:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. júl. 30. 16:26
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint.....

Nekem is két kislányom van,a kicsi 5 hónapos,a nagy 3,5 éves,ha nem egyformán szeretném őket,már rég a diliházba küldtem volna magam...

2012. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van, de az már beteges.

Nekem is kettő van, és hol ezt -hol azt "imádom" jobban...Ha megkérdeznék, h melyiket, azt mondanám, hol az egyiket-hol a másikat...:)És ha az egyikkel pl. kedvesebb vagyok , nevedgélek; már jön a belső hang, és a másikkal is próbálok foglalkozni.

2012. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Remélem hogy kamu a kérdés,mert elsem tudom képzelni hogy ilyen anya létezik:(

Nekem egy kisfiam van 2 éves de ha lenne másik gyerekem már most tudom hogy szeretném mindkettőt!!Ez a normális:)

MOst megyek és írok a másik kérdéshez:)

2012. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak reménykedem hogy kamu
2012. júl. 30. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:
ém meg egyiket ezért szeretem a másikat másért,az egyformán az egy hülye kifejezés erre.Mert másképp szeretsz egy újszülöttet másként egy óvodást másként egy tinit.
2012. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

MÁSKÉPP!

De a másik kérdésben az anya nem szereti...

2012. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A


A szeretet nem megfeleződik,hanem megduplázódik!Ettől ne félj!A másik kérdésben szereplő hölgy egyértelműen depressziós,és egyéb pszichés problémái vannak,orvosi segítségre van szüksége!

2012. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kolegam egyedul neveli a 6 eves kislanyat. Az anya a kislany 2 es fel eves koraban lelepett. Mikor terhes volt a no, nagyon kisfiut vart. Mikor kiderult, hogy kislanya lesz teljesen kifordult magabol. Aztan telebeszeltek azzal a fejet, hogy ha megszuletik akkor majd nem fog szamitani a neme, ugyanugy fogja szeretni stb. Aztan 2 es fel eves volt a kislany amikor a no lelepett es kijelentette, hogy o sosem tudta szeretni es nem is fogja. Termeszetesen nem a gyereknek mondta hanem a ferjnek de biztosan szerencsetlen kislany erezte amugy a 2 es fel ev alatt szavak nelkul is. Aztan egy idore ra a no talalt uj parntert akitol szuletett egy kisfia. Allitolag imadja, odavan erte, a kolegam elmondas aszerint... A lanyat ritkan latogatja. De le a kalappal az apa elott, amilyen odaadassal es szeretettel neveli a kislanyt. Itt is ket gyerekrol van szo ugyanttol az anyatol es megis egyiket szereti a masikat sosem szerette es nem is fogja. Van ilyen de szerintem nagyon szomoru. :(
2012. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a kérdést és válaszoltam is. Nem értem azt sem, hogy az apa nem veszi észre és nem tesz valamit?
2012. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!