Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lesz ősszel a fiam,...

3 éves lesz ősszel a fiam, két hónapja szobatiszta éjszaka is. Viszont mostanában be-be pisil éjszaka. meddig lesznek még ilyen "balesetek"?

Figyelt kérdés
rakjak ujra pelust talán?
2012. júl. 31. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Pelust semmiképpen ne adj rá. Elalvás előtt szokott pisilni?
2012. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 1-2 hét alatt nem sikerül száraz éjszakát produkálni, akkor éjszakára néhány hétre add vissza rá a pelust.
2012. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne add vissza rá,ha tudod,hogy amúgy visszatudja tartani egész éjjel,akkor nem érdemes visszafelé menni,szerintem balesetek még sokig előfognak fordulni,és ez rendben is van,tegyél alá nedvességzáró lepedőt,és próbáld meg este már csak kortyokat itatni vele,alvás elött pisi,és mond el neki,hogy milyen ügyes és tudod hogy nem lesz baleset,ha meg pisilnia kell éjjel szóljon.de én semmi esetre se adnék,1-1 alkalom miatt rá pelust.
2012. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, sajna. Hullámokban jön elő, kb havonta egyszer h nappal is becsurog (volt h többször is) és éjjel is. Eltart két napig, aztán minden a régi. Akkor szokott ez lenni, ha nyüzsisebb, élménydúsabbak a napok, vagy ingerültebbek vagyunk vmi miatt. Ilyenkor (amikor éjjel becsurog) a vacsora ált megcsúszott, ennek is tudom be. Eléggé oda kell figyelnem rá, gyakran elvinni WC-re (ez se könnyű néha:), és legkésőbb fürdés előtt egy órával vacsorázunk. Ekkor még kipisili azt, amit vacsorához megiszik.
2012. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!