Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli teljesen szobatisz...

3 év körüli teljesen szobatiszta gyereketek hányszor pisil éjszaka?

Figyelt kérdés

Én gyerekem 2-szer, pedig nem iszik éjjel. Még csak 1 hónapja ágytiszta. Előbb-utóbb a 2 pisiből 1 pisi lesz, ahogy megtanulja jobban tartani?

És a ti gyereketek szól, hogy pisilni kell, vagy maga intézi el éjszaka?

Köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 24. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én kisfiam márciusban lesz 3. nem igazán pisil már éjszaka, ha igen akkor egyszer szól. amúgy olyan 9körül pisil, aztán reggel amikor ébred
2011. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én gyerekem fél 9-kor pisil egy utolsót, utána alvás, a két éjjeli pisi: kb éjfél, kb 3-4 között, utána 7-kor ébred, de csak kb 8-9-kor kell neki pisilni.
2011. nov. 24. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

hát igen nálunk reggelre már nagyon kell neki, és rengeteget pisil.

sokat iszik mielőtt elalszik?

2011. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 deci kakaót iszik meg 8 - fél 9 között valamikor, utána megy pisilni, majd aludni.
2011. nov. 24. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, lány vagy fiú?

Ha lány akkor kb 5 éves korára erősődik meg a záróizma, hogy tartani tudja a pisit reggelig, illetve áll le a veséje vagy lassul le a veséje. Ezért kérdezik az 5 éves státuszon, hogy ágytiszta e a gyerek.

Ha fiú, urológus szerint teljesen normális ha elhúzódik 9 éves koráig a záróizmok fejlődése.


Egyébként ez teljesen így van, mert én angyon sokat kínlódtam a nagyfiammal, ő sokszor be is pisilt, ha épp annyira elaludt, hogy nem volt ereje kimenni a vécére, eleinte kétszer-háromszor is kiment, majdcsak egyszer, mostanában gyakorlatilag, ha nincs külső körülmény nem kel fel pisilni éjjel.

A kicsi másfél év alatt egy kezemen megtudom számolni hányszor kelt fel pisilni.


És egyébként a nagy, ha nagyon hasmenése van, akkor rá 3 évesen pelenkát kellett adni az első délután, mert bement. a kicsi a víz állagú kakit is simán tartja, akár éjjel is.

2011. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kislány.

Nem várom el tőle, hogy egyáltalán ne pisiljen éjjel, mivel egyszer én is kijárok, és én jóval több ideje vagyok ágytiszta :)

Köszönöm a választ!

2011. nov. 24. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Ma én is ezen gondolkodtam. Ágytiszta már egy jó ideje, mert nem volt két éves,mikor letépte a pelust, most 3 éves. Egy hete jár óvodába, nem egyszerű az ügy,mert sirdogál utánam,de mivel ott szól,ha pisilnie kell, elkezdte ezt itthon , éjjel is. Korábban általában este lefeküdt, reggel pisilt, de tuti,hogy erre ébredt hét körül,mert nagyon álmos tudott lenni, csak ugye pisilni kellett. Kb havonta egyszer, hajnalban be is pisilt. De a héten változott a helyzet, egyértelműen szól 5-körül reggel,hogy pisilnie kell, én viszem ki a wcre, teljesen kába, alig áll a lábán,nem hiszem,hogy egyedül el tudná intézni, majd visszaalszik fél nyolcig legalább.
2011. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kisfiam 3 éves, 2 évesen lett nappalra és 2,5 évesen éjjelre is szobatiszta.

Este lefekvés előtt iszik 2 dl kakaót, utána pisilünk, és vagy felkel 1-2 körül pisilni egyszer, vagy nem.

Ha nem, akkor reggel az az első, ha volt kint, akkor csak felkelés után 1 órával pisil.

2011. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a fiam szól nekem, kikísérem, mert fel kell tenni a wc szűkítőre, úgy pisikél.
2011. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki megőrült? Kakaót este, közvetlen lefekvés előtt? Amerikai filmekben igen, de miért mi? A mi 3 évesünk iszik 1-2 deci vizet és jól alszik, aztán reggel pisil így is elég sokat. Nem kell alvás előtt cukor és élénkítő csoki a kicsiknek. Tejet is alvás közben kell így megemésztenie. Bocs, de mérges vagyok, hogy mérgezitek a gyerekeiteket.
2012. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!