Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vetettek futóbiciklit és...

Hol vetettek futóbiciklit és mennyiért? Olyat szeretnék, ami fém (ez a legtartósabb, ugye? ), és állítható ülése van (ha lehet nemcsak három fokozatú, hanem szabadon állítható), és már egy 92 centis kisgyereknek jó a mérete.

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2012. júl. 31. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Decathlonban vettünk, azt hiszem 13-15 ezer körül volt. Állítható, és jó lehet már erre a méretre, az én lányom is alacsony. Szerintem tuti darab. Volt kék-piros, és rózsaszín belőle.
2012. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

ilyet vettünk a decathlonban,13 ezer volt.állítható szerszám nélkül a nyereg és a kormány is fokozatmentesen

nagyon meg vagyunk vele elégedve

2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tanulobicikli.hu

Nekünk nagyon bejött, picik is tudják már használni, és könnyű is, szóval nekem is bejött a súlya.

A dechatlonosnál jóval könnyebb (azt ismerem a dechatlonból) És fék sem kell még rá, mert a picik még nem tudják összehangolni, a lábukkal fékeznek úgyis.

2012. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a tanulobicikli.hu honlapon rendeltünk a nagyfiamnak. Imádta, jó kis darab, mi lábféket is rendeltünk hozzá, nagyon ügyesen használta. Idén kinőtte, így megörökölte a kistesó. Ő is nagyon szerette, pár nap alatt megtanult vele menni, fékezni (ekkor volt 20 hónapos). Aztán ellopták. Ugyanilyet akartunk venni, csak júniusban éppen készlethiány volt, így másikat kellett vennünk. A dechatlonban vettük (amit a 2. válaszoló is belinkelt) ez már annyira nem vált be. Ő sem szereti annyira mint a másikat, a kéziféket nem tudja használni, a kormáyn sem forog annyira, szóval neki annyira nem tetszik. Nekem sem, mivel nehezebb és néha én cipelem az emeletre. :)
2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!