Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha most 1 m magas a lányom,...

Ha most 1 m magas a lányom, akkor milyen a ruhamérete?

Figyelt kérdés

Milyen őszi szabadidőruhát vegyek? 110/114-est? Jó lenne ha tavasszal is jó lenne, vagyis nem baj ha most picit nagy, de azért tudja hordani, és tavasszal majd ne a bokájáig érjen a nadrág.

Egyébként decemberben lesz 4 éves.


2012. aug. 1. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg most 104 a mérete. De ez attól is függ milyen az alkata. Ha vékonyabb lehet hogy elég neki a 104/110 es méretű. Ha viszont izmosabb akkor a 110/116os méret kell. Meg attól is függ mekkorát nő. Ez nagyon sok tényezős amit te látsz igazán.

Én észre szoktam venni mikor fog nőni a fiam akkor többet szokott enni.

2012. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem sovány, de nem is kövér, olyan normál testalkatú. Akkor most 110/116-os kell inkább, de átlagban mennyit fog majd nőlni kb fél év alatt?

Melyik a következő méret? Sokkal lenne nagyobb a mostaninál?

Azért lenne fontos, mert nem én veszem meg majd neki, hanem más, és nemtudom hozzámérni sem.

2012. aug. 1. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányaim most 109-110 centisek, normál testalkatúak, és most keresek 110/116-os ruhákat. De inkább fazontól függ. Vannak 122-es ruháink (pont melegítő), de 104-es is (szintén melegítő), ami még mindig jó. Én nem vennék 116-ost, mert abba jó, ha jövő ilyenkorra belenő.
2012. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most akkor már nem tudom....

Akkor nagy lesz a 110/116, de a 104-es meg lehet hogy csak pont-pont.

Igen, ruhatipustol függ.

2012. aug. 1. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:

105 cm a lányom, 18 kg. 104 ruhákat hord, vagy 3-4 éves méretezésűt.

A 110- es 4-5 éves méretezésű nagy, vagyis a nadrág hossza nagy, tapos az alján, így a nadrág szára 1 hét alatt kilyukadt!

Szerintem 104-es Tescos ruhából a 3-4 éves méretezésű pont jó rá!

Viszont kínaiból 116- os kell rá, azok nagyon kicsikre vannak méretezve!

2012. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Passzés (gumis) a nadrág alja, vagyis megakad a bokáján, ezért nem baj ha picit nagy. Talán akkor 110-es kellene?.... :)
2012. aug. 1. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a széltére is gondolj, a nagyobb szélesebb, bővebb, lehet esetlenül állna rajta, pláne ha a buggyos fazon, akkor olyan lesz mintha leörökölte volna, és nincs más amit ráadnál, vagy ténLeg az fog látszódni, hogy akkorát vettél hogy sokáig hordja, és 2x nagyobbat adsz rá!
2012. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Végül is ugy oldottam meg, hogy aki hozza (veszi), annak van egy olyasmi koru kislánya és hozzá fogja mérni. Ő azt mondta ez a tipusu szerelés ha majd igy nézzük 110-es lesz. Majd meglátjuk.

2012. aug. 2. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!