Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen vittétek a kisgyer...

Hány évesen vittétek a kisgyermeketeket először az állatkertbe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 03:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Óh, emiatt ne aggódj, szoktam látni, hogy még kisbabákat is elhoznak a vadasparkba! Elnézelődnek ők is :) Én azt hiszem, 4 éves voltam, amikor elvittek, felejthetetlen élmény volt! De sok ennél kisebbgyereket látunk, ha elmegyünk.
2009. júl. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp nem volt még egy éves, amikor elvittük a szegedi Vadasparkba. Természetesen nem úgy kötötte őt még le, mint egy "nagyot", de az állatokat figyelte, mindet bekategorizálta az általa már ismertek közé. ( A teve múúú; a sakál vaú; a nagymacskák miaú. Néhánynál meg csak nézett-nézett. :-)

Aztán aludt egy jót.

2009. júl. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a párommal úgy kb 1 évesen vittük először az első gyerkőcöt az állatkertbe. Nézegette a nagy állatokat is, de vicces volt, mert jobban lekötötte a mellette ugrándozó kis veréb.

2009. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lányom egy éves koráig kétszer volt állatkertbe. Elösször még fekvő babaként utána 8 vagy 10 hónapos korában.
2009. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont 2 hete voltunk, 19 hónapos a kislányom. Nagyon élvezte! Sajnálta, hogy nem simogathatja meg a tigrist :D
2009. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 2x voltunk 1 éves koráig az állatkertben, de igazán ennek még körülbelül annyi értelme volt, hogy sétáltunk egyet vele. Csak azért mentünk, mert mind a kétszer ingyenjegyet kaptunk, tehát MI akartuk megnézni az állatokat, nem a kisbabánk.

4 hónaposan még azt sem nagyon tudta, hol van, 8 hónaposan viszont már tetszettek neki a mozgó állatok, nevette őket, mutogatott rájuk. De tényleg: néha a verebet jobban értékelte, mint a ketrecben lévő medvét. 1 éves kora után már jobban megnézegette az állatokat, de szerintem igazán csak 2-3 éves kortól fogják fel a jelentőségét, hogy hol is vannak valójában.

2009. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 év körül
2009. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!! biztos nagyon aranyosak voltak a gyerekeitek..
2009. júl. 18. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 10 hósan vittük el először, de akkor még csak sima sétának fogta fel. Igazán akkor élvezte, amikor már a saját lábán járta be és ő döntötte el, hogy most melyik állatot nézzük meg.
2009. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányat 1ö hónaposan vittük elöször az állatkertbe,de öt jobban érdekelte a többi kisgyerek mint az állatok.Most 2 éves múlt és azóta már minden állatot ismer.
2009. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!