Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom 23 hónapos, és...

A kislányom 23 hónapos, és egyszerűen nem akar bilizni. Ha rá ültetem akkor ordít, meg kapálózik sehogysem akar rajta maradni. Próbáltam a kedvenc játékával marasztalalni az sem ment. Ti hogy szoktattátok bilire a gyereket?

Figyelt kérdés
Erőltetni nem akarom,és már nagyon szeretném ha nem kellene r pelus.Ha pisi vagy kaki van akkor szólni szokott,leveszi magáról a pelenkát.De a bilire akkor sem ül rá.Miért lehet ez?
2012. aug. 2. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
detto ugyanennyi idös és lány ugyanott tartok mint te..... én is várok ötleteket
2012. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nallunk csak az valt be, hogy levettem rolla otthon a pelust es pucer fenekkel rault o amikor akart a bilire. Persze fel kell keszulni, hogy lesz baleset. Igy mi letakartuk vizallo agyhuzattal az ulogarniturat a nappaliba es a tobbi nem agaz mert jarolap, laminalt padlo... Aztan megszokta egy ido utan (masodik nap), hogy el kell menni a biliig es ra kell ulni. Mivel pucer volt a feneke nem kellett letolni a nadragot, bugyit. Aztan mikor ebbe belejott akkor kapott kisbugyit. Ismet elofordulnak balesetek de legalabb elmegy a biliig. Sokszor ugy ul ra, hogy bugyistol. :)) Most kezdi tanulni, hgoy azt le kell huzni. 29 honapos.
2012. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én is így vagyok a kicsivel. Hétvégén viszem a mamához pucér seggel a kertbe, hátha kicsit ösztökélni tudom a bili felé.
2012. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél éves a kicsi lányom, 1 hónapja szobatiszta teljesen. Nálunk már 1 éve a szobájában van a bili, amit tavaly még csak mászókának használta, viszont megbarátkozott vele. Abszolút nem eröltettem, nem akartam, hogy rossz emléke legyen a biliről és aqmikor baleset történt (kb.2-3 alk.-mal), akkor szépen elmagyaráztam neki, hogy a biliben a helye, vagy választhatja a wc-t is. És akkor is megdicsértem kitörő örömmel, amikor csak ráült a bilire, de nem produkált. Nekünk bevált.
2012. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!