Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 2,5 éves...

Mit csináljak a 2,5 éves fiammal egy ideje egésznap rajtam van, mint aki hozzám lenne ragadva? Ha jobbra lépek jobbra jön szoval olyan szinten. Ez normális?

Figyelt kérdés
semmit nem tudok csinálni,árnyékként követ,ha nincs kedve követni akkor bennt ül a szobájába és üvölt,akár hosszú ideig is,és mondja hogy anya ebbe,mármint hozzá a szobába.ha kijön a konyhába nem játszik,hiába hoz játékot,szaggatja a nadrágomat,h menjek vele a szobába.ezt mért csinálhatja?már ez kicsait aggaszt,és idegesit.

2012. júl. 24. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfia dettó ezt csinálja most. Talán a korral jár. Ő is 2,5 éves.
2012. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem,hogy a korral jár,én nem ismerek ilyet rajtunk kivül.és ez már nagyon idegesitö,szeretem öt ,imádom de ez sok,hoyg 1 percem sem legyen,1 mozdulatot se tehetek nélküle,és félek,hogy ez késöbb komoly problémát szülhet.hogy lesz igy önálló?
2012. júl. 24. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát van benne valami. Igazad lehet. Amit én tudok, vagyis csak megfigyeltem a barátnőmön és kisfián:

-a barátnőm SEHOL nem hajlandó otthagyni 1óránál tovább. Még a nagyinál sem.

-ha a kicsi rossz, "megfenyegeti", hogy elviszi pl.keresztanyuhoz, nagyihoz és otthagyja.

Ilyenek, ehhez hasonlóak veletek nem történtek?

Mert szerintem ilyenekre simán reagálhat így egy gyerek.

2012. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem történt ilyen mert nincs is kihez vinnem.sajnos 1 honapja halt meg a párom anyukája,ö néhe szokott rá vigyázni,de szerették egymást ott elvolt.én anyám meg cseszik rá,ugyhogy mi egésznap eggyütt vagyunk.ja meg az apuka is amikor hazajön munkábol.
2012. júl. 24. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
2.5 éves gyerek miért legyen önálló? Olvass utána ennek a korszaknak mert itt csak hülye tanácsokat kaphatsz. Te Jó ég 3.micsoda barátnőd van! Te pedig légy türelmes a gyerekedhez, szeresd és meglátod minden rendben lesz.
2012. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második év közepére erősödik benne az elválástól való félelem, álltalános állapot idővel elmúlik addig kitartás.
2012. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!