Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jobb lenne ha visszaadnám rá...

Jobb lenne ha visszaadnám rá a pelenkát?

Figyelt kérdés
Lányom júniusban múlt két éves. Mióta megérkezett a nyár nincs rajta pelenka, csak alváshoz. Eleinte sikerült bilire ültetni, aztán magától is szólt, hogy szeretne ráülni. Viszont kb. 2 hete a legtöbb esetben nem szól, ha pisilnie kell, és ha mondom, hogy most már itt az ideje, hogy üljön bilire hevesen tiltakozik, majd 1-2 percen belül bepisil. Kipróbáltam azt is, hogy nem szólok neki semmit és úgy is bepisil. Viszont vannak helyzetek, amikor muszáj szólnom, hogy menjen pisilni, pl. mielőtt megyünk valahova. Miért tiltakozik, mit csináljak másképp? Pelenkát nem szereti, szívesebben van bugyiban, de már komolyan elgondolkoztam, hogy újra pelenkát kap, csak félek az még jobban megnehezítené a leszoktatást.
2012. aug. 4. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne add rá vissza!Előbb utóbb úgy is le kell róla szoktatni!Próbáld a renden wc-én szűkítővel mond meg neki,eljött egy olyan nap hogy ő nagy lány lett és kitüntetésből már pisilhat a nagy wc-be ha ügyes!Jutalmazd meg!
2012. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!