Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek névnapra 3 éves...

Mit vennétek névnapra 3 éves kislánynak akinek megvan mindene sőt még több is mint kellene?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesekönyvet, mert az nem kacat.
2012. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vmi élményt: standbelépőt, bábszinházjegyet, mozijegyet, állatkerti belépőt... stb.
2012. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszerre szokott ünnepelve lenni a szülinapja és a névnapja, mivel alig pár napra rá van a kettő. Én egy cserepes virággal kedveskednék neki, ami az övé, neki kell ezentúl gondoznia.
2012. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is mesekönyvet vagy már az ovis évekre előkészítő verses könyvet vennék. A lányaim is minden alkalommal kapnak könyvet is, nagyon szeretik. Vehetsz legot is, abból soha nem baj, ha egyre több és több kocka lesz, ráadásul most már tengernyi készlet közül lehet választani.
2012. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en arcfesteket vennek neki (nem sminket, hanem tudod, pillango, cica, stb), annak nagyon orulne

buborekfujo "kardot"

vagy ilyen ujfajta legot, friendset

vagy mesekonyvet

vagy a kedvenc mesehosevel valamit

2012. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Matricás füzet.Nagyon szeretik a gyerekek.Szerintem ez a biztos amivel nem fogsz mellé.És egy szép kislányos nem éppen olcsó.
2012. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mesefigurás poharat, tányért, vagy evőeszköz készletet.

Ilyenre gondolok:

[link]

2012. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ezekből tudok választani majd!! :)
2012. aug. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!