Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Raf-pol babakocsi (baby lux)...

Raf-pol babakocsi (baby lux) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek bármilyen raf-pol babakocsija van, írna nekem, hogy mennyire elégedett?
2012. aug. 6. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Twist volt, s én imádtam! Sokáig tudtam használni, könnyen közlekedtem vele, el lehetett a bevásárlást is intézni, mert nagy a kosara. Igaz összecsukva sem kicsi.

Viszont nagyon nehéz kocsik, szóval nem lehet megemelni, s felmenni vele még egy lépcsőfokot sem. Ezt gondold majd meg, hogy kell-e cipelni esetleg.

Valamint olyan másfél évesen mi lecseréltük egy kisebb sportkocsira, mert sétáló gyerek mellett, már nem volt praktikus.

2012. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk Raf-Pol Kingünk van, de én nem szeretem. nekünk addig nagyon jó volt, amíg a gyerek annyira kicsi volt, hogy csak feküdt benn, de amint elkezdett hízni elferdült a váz, nem lehetett egyenesen tolni, volt szervizben, megcsinálták, két hét után megint rossz volt. a kart átfordítva nagyon nehéz tolni, bár a mienknek csak fix kerekei vannak. a kerekeket pedig cserélni kellett 6 hónap után annyira elkoptak. és ami még nagyon fontos, annyira béna kialakítása van az ülőrészének, hogy a gyerek utált benne lenni. szóval lecseréltük. nekünk nem vált be.

2012. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!