Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi? Tapasztalato...

Melyik babakocsi? Tapasztalatok, észrevételek esetleg vélemények?

Figyelt kérdés

Lányom már 9 hónapos és szeretnék neki másik babakocsit.

A stokke v3 és a Mima Xary (esetleg Kobi)tetszik stílusában. Ismeri valaki mind a két babakocsit?

[link]

Melyik a magasabb??? Sokat járunk kávézóba, éttermekbe így mindenképpen olyat szeretnék amit oda lehet asztalhoz is tolni ami a stokke babakocsik külön tulajdonsága. Viszont a mima ugyan akkorának tűnik. Ennek jobban tetszik az alakja. Mind a kettő elég nagy pedig kicsinek tűnnek és ha nem látom a saját szememmel azt sem nagyon hittem volna el. Így most nem igazán tudom, hogy melyiket érdemesebb megvennem.


2012. jún. 23. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem nem jön be ez a fajta kocsi, de szerintem a mima sokkal sokkal szebb mint a stokke!Ha nincs túl sok funkcionális különbség, hanem jóformán a külső dönt, akkor mindenképp mima!!

Amúgy elfér benne?És 1 évesen 13-14 hónaposan is el fog?

2012. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
15 kg-ig mint a legtöbb babakocsi ugyan úgy jó. Láttam mind a kettőt külön-külön és elképesztő, hogy mennyire nagy az ülés pedig képről kicsinek tűnik. A Mimába egy majdnem 3 éves gyerek ült amikor láttam. A stokke-ot meg szerintem sokan ismerik, hogy meglepően nagy. Funkció...nem tudom! A stokke lépcsőztethető, de nem tudom mennyire használnám ki. Mivel egymás mellett meg nem láttam őket így nem tudom menyik a magasabb. Ezen a képen úgy tűnik, hogy a stokke nincs teljesen felemelve de nem találtam olyat ahol magasabban lenne. A Mimát pedig szerintem nem lehet állítani, hogy alacsonyabb lehessen. Viszont ha a Kobit venném akkor annak lehet még egy ülést betenni alulra iker vagy testvér babakocsinak. Ennél úgy van a mózes, hogy ki kell venni a belső ülést és egyből mózessé lehet alakítani. Praktikus de a stokke is az...Nekem külsőre egyforma :S Nem tudom melyik tetszik jobban. A Mima van még fekete, karamell, csoki, ezüst, szürke színben is. Külön még választható a benne levő üléshuzat színe és az passzolhat hozzá a lábzsák szörmés színéhez. Mind a kettő ilyen téren egy lego kocsi. Eddig csak mózes kocsim volt és mivel azóta még nem éreztem hiányát kapott egy triciklit amíg eldöntjük melyik lesz. Most viszont már szükségem lenne rá de még mindig nehéz dönteni...
2012. jún. 23. 10:01
 3/19 A kérdező kommentje:
Még a mima mellett szól, hogy születéstől 17 kg-ig...
2012. jún. 23. 13:49
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez a Mima nagyon tetszik,de hiába Google-zom nincs róla infó.
2012. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ó mert MIMA XARI!:D Elírtam!!! A párom ma azt mondta neki a Stokke tetszik most jobban. Na megint döntésképtelenség. :D Ekkora ügyet egy babakocsiból... Az előzőt nagyon szerettem de 7 hónaposan már kinőtte mert akkor elkezdett átfordulni és felülni az pedig csak mózes volt.
2012. jún. 23. 22:25
 6/19 A kérdező kommentje:

Talán ez a szín tetszik a legjobban. Olyan komolykásabb. Egyébként nagyon hasonlít a designe az etetőszékéhez:D Ugyan úgy kell ledönteni és még az ülés alakja is hasonlít.(fehér vázas)


[link]



Valahogy eddig ez a Camel szín. De még a csoki és a fehér is tetszik tényleg. Bár nem tudom mennyire kényes a fehér. Stokke kocsiból a farmer tetszene. (Blue Melange nevű)

2012. jún. 24. 11:14
 7/19 anonim ***** válasza:

szia,első vagyok.

küldök egy linket,az 1,5. perc környékén van egy babakocsi, még régebben láttam,ami azt hiszem kimondottan "éttermezéshez" jó,mert lehet forgatni az ülést.

Nem tudom, hogy itt éltek-e vagy külföldön,meg sajna nem tudom a kocsi nevét,meg hogy itthon lehet-e kapni,csak eszembe jutott,megtaláltam ezt a videót és gondoltam elküldöm.Bár az sem biztos, hogy tetszik, na mind1:)

http://www.youtube.com/watch?v=Qa_oXmN5U8Y&feature=related

2012. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez az Orbit babakocsi. Ismerem, de valamiért nekem nem tetszik a külseje. Olyan nagy O-betű alakja van:) Az alja nekem túl sok. Egyébként Magyarországon élek, de sokat vagyunk kölföldön is átutazóba a férjem munkája miatt így onnan ismerem ezeket a babakocsikat. Vagyis aa külföldi barátaink és rokonaink gyerekei révén.
2012. jún. 24. 19:19
 9/19 Ildi_77 válasza:
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy Budapesten (Magyarországon) hol lehetne élőben megnézni a Mima Xari babakocsit? Nekem nagyon tetszik a design, és az értékelések alapján funkcionálisan is jónak tűnik. De nem merem úgy megrendelni, hogy élőben soha nem láttam volna, ne próbáltam volna ki. Viszont Magyarországon ha jól látom sehol nem lehet kapni.
2012. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet sajnos. Spanyolországban gyártják. Ha nagyon tetszik esetleg egy rövid nyaralást szervezzetek ha nincsen még mozdíthatatlan pocakod. Ott rengetek üzletben árulják. Mi közben a Stokke mellett döntöttünk, de a kint élő rokonom nemsokára jön látogatóba és újra felötlött bennem a dolog, hogy hozatok vele egyet és akkor ha jobb az marad ha nem akkor marad a stokke...jövőhónapban jönne. Nem hagy nyugodni ez a babakocsi dolog...:D
2012. júl. 25. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!