Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb babakocsi? Mik...

Melyik a jobb babakocsi? Mik az előnyeik, hátrányai, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Budapesti közlekedéshez praktikus kocsit szeretnék, ami nagyon könnyű! Akinek van más tippe írjon olyan max 60000Ft ig!


[link]


[link]


2012. márc. 30. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk a kék pierre cardin van és én nagyon szeretem. Ami viszont nem tetszik benne? csak 2 kézzel lehet hátra dönteni a háttámlát (alul 2 gombot kell egyszerre nyomni). Átlagos szerintem a súlya, biztosan van ennél könnyebb és nehezebb kocsi is. Viszont stabil, erős a váza, bírják a kerekei is (ha bemész vásárolni vele, akkor fixálni kell a kerekeit, mert csúszósak a bolti padlók :) )

de inkább itt vedd meg, itt 18500 Ft...

[link]

2012. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy nagyon jó kocsi! Egy a baj vele, hogy kicsi a kereke. De aszfalthoz megfelelő! Nagyon könnyű, szép kocsi! De az első linkes kocsi is jó, csak kevesebb hozzá a pótalkatrész, mert úgy tudom, hogy az a Brendon saját márkája. Pierre Cardin egy nagy sz*r francia gyártmány, nem lehet szervizelni és széles!

2012. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nekem is inkább a ps647 felé húz a szívem, de azt olvastam, hogy nem szeretik, fél évet bír ki, de nem akarom elhinni, mikor ez egy jó márkának tűnik!


Kedves 1 . válszoló! Te milyen színben vennéd, ha azt szeretnéd, hogy fiúnak és lánynak is jó legyen?

2012. márc. 30. 21:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. A linkelt kocsit pont néztük, csak a sszínével vagyunk bajban, mert olyat szeretnénk ami jó fiúnak is lánynak is! Szerinted a másik szín jó lehet kislánynak is (kék)?
2012. márc. 30. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Az én lányomnak is kék kocsija volt, tettem hozzá rózsaszínű spirált és rózsaszínű pléddel használtam! Szerintem szép a kék. Nekem a barna nem tetszik! De Pierre Cardint soha nem vennék! Nézd meg egy 2 hónapos kocsi kerekét! Olyan, mintha ezer éves lenne! Na, az anyagokról ne is beszéljünk! Siralmas, izzadós, műanyag! Egyetlen előnye, hogy nagyon olcsó!
2012. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!