Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Martin-kertváros Pitypang...

Martin-kertváros Pitypang Óvoda. Ismeri valaki? Mit kell beszerezni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy kell-e oviszsák, tornaruha, szandi vagy zárt benti cipő szükséges-e. szeptemberben kezdünk és még nem kaptunk semmilyen "listát" mit kell beszerezni. Esetleg ha oda járt a gyermeked, vagy jár tudnál segíteni? Félek mire megmondják mire lesz szükség már mindent elkapkodnak az üzletekből. Előre is köszi.

2012. aug. 7. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is ott kezdünk szeptembertől. Akkor valószínűleg egy csoportba fogunk járni, mivel ha jól tudom egy kiscsoport indul. Mondjuk segíteni nem nagyon tudok, mert én sem tudom mit kell vinni, de hamarosan bemegyek az oviba érdeklődni és majd megírom. Amiket írtál biztos hogy fog kelleni, azaz zsák, váltóruhák, váltócipők, tornadressz. Ha megtudok valamit írok :)
2012. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első voltam. 22-én 16:00 órakor szülői lesz. Ott mindent elmondanak.
2012. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, közben az orvosi rendelőben is megtaláltam a kiírást :-) azért köszi.
2012. aug. 16. 10:14
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok,

látom már mindkettőtök gyerkőce a martintelepi oviba jár. Meg tudnátok osztani a tapasztalatokat? Milyenek az óvónők? Kinéznek ha 4 után megyünk a gyerekért? Minden info érdekel. Előre is köszönöm.

2015. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!