Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereked mennyit tud...

2 éves gyereked mennyit tud sétálni? Kb hány méter? 1-2km? utcán

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kedve van, akkor viszonylag sokat (a múltkor egy jó 20 perces sétán voltunk túl), de ha nyüszi valamiért, akkor 2 lépést sem.
2012. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Max. 4-5 sarkot :) Motorral is csak párszáz métert. Nem tudom, számít-e, de csak 15 hónaposan indult el.


Babakocsiban már nem nagyon marad el, úgyhogy biciklin szoktam vinni, ha messzebb megyünk.

2012. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mint az első válaszadónál.

Ha épp kedve van, akkor bármennyit lesétál (anyukám pl. 1,5 km-re lakik, sokszor simán végig sétálja a lányom azt a távot, és még utána is menne és menne). De ha olyanja van, akkor meg nem hajlandó sétálni, és nyöszörög.

2012. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem én eddig nem mertem hosszu távra menni a központ kb 2m re van na de onna vissza is kell jönni illetve fiatal terhes is vagyok sokáig cipelni nem is tudom a maga 13 kg ját
2012. aug. 8. 14:11
 5/9 A kérdező kommentje:
2km
2012. aug. 8. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
2km-re van a játszótér és simán megy odáig, de akár tovább is. Mióta megy, imád sétálni. Legtöbbször oldalt fogja a babakocsit és úgy megyünk, csak valami csellel tudom belerimánkodni. Néha felkéretődzik a karomba,de fél perc múlva már menne le.
2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok, 22hónapos volt tegnap.
2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha érdekes a séta akkor simán legyalogolt 4-5 km is

mesélni kell közben megnézni minden gazt virágot kerítést stb..

kicsit lassabb az igaz


mikor már megvolt a tesó is akkor gyorsabb volt mert folyton versenyeztek :-) 1,5 éves a 4,5 évessel


voltunk nem egyszer kirándulni is szépen gyalogoltak másztak futkároztak

2012. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21 hós még csak, de nem nagyon szeret gyalogolni. Itt van szemben a játszótér, néha még ide is cipelteti a kis valagát. Jobban szeret a babakocsiban ülni.

De például ma voltunk az állatkertben (Bp), és szinte végig gyalogolt, pedig ott voltunk vagy 4 órán át. Szóval ha kedve van, akkor képes rá és tud gyalogolni, de általában azért inkább kényelmes típus.

Én is babát várok, semmi kedvem őt cipelgetni :S

Az első gyerekem már 18 hósan nagyon sokat tudott gyalogolni, sőt utálta ha felveszem ölbe.

Mások nagyon.

2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!