Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. babafürdetőt nyelta...

S. O. S. babafürdetőt nyelta 18 hónaposom?

Figyelt kérdés
Niveás babafürdető és sampont használunk. az előbb fürdésnél felnyitotta és nema szájába hanem az orrába öntötte! Nemsokat néhány ml lehetett. utánna elvörösödött kicsit sirt kimostam az orrát ivott vozet. azóta jól van. Lehet vmi baja? mit tehetek még? nem látom hogy amugy lenne vmi baja..lehet hülye kérdés de megijedtem..kérlekirjatok
2012. aug. 8. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nem lesz semmi gond:)
2012. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hülye kérdés, természetes, hogy megijedtél, de nem lesz baja. Most megtanulta, hogy ez nem jó érzés, legközelebb már nem fogja csinálni.
2012. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja ne aggódjál.Az én kislányom a babaolajat húzta meg,nem lett semmi gond!
2012. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom egy marék sudocrem-et nyammogott el. :)

A fürdővizet meg hát napi rendszerességgel iszogatja, és abban is van fürdető, semmi baja. :)

Nyugi, nem lesz gond!

2012. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam tömény szappanos vizet ivott , tudod ami a szappantartó alján összgyülik , én is megijedtem , meg ö is ,de nem lett semmi baja , csak sokáig köhögött utána.
2012. aug. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok. Ténylegnem lett semmi baja..csak a naphoz hozzátartozik hogy délután fejre esett a lépcsön(betonon) ésmár megjártuk az ügyeletet..ezek után mondom ha vissza viszem hogy babafürdetőt nyomott az orrába rámhivjáka gyámügyethogy milyen anya vagyok Én:) Estenem irtam már mert 23:30korkerült ágyba a bébim..De olvastam a válaszokat..És köszönöm.

Remélem a mai nap kicsit simábban fog menni:)

2012. aug. 9. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Tényleg húzós napotok volt, de nem vagy ezért rossz anya, néha csintalanok. Az én fiam folyton kék zöld foltos. Volt olyan időszaka, mikor annyit esett, hogy leverte a homlokát, az egyik könyökét, és mindkét térdét 3 nap leforgása alatt. Olyan volt, mint egy harci sebekkel tarkított katona, aki éppen háborúból jött. Hidd el senkinek eszébe sem jutott a gyámügy, ez természetes dolog, ár nem kellemes, de a gyerekkor része.
2012. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen az a baj hogy általában ha hülyeségeket akar csinálni akkor azt mind egy napra teszi..és mikor lehorzsolt térddel,könyökkel meg kék zöld foltokkal viszem haza a játszótérről a férjem néz rám és mindig megkérdezi mit csináltam a gyerekkel? :) NA olyankor érzem hogy egy balek vagyok és szegény gyerek nem járt túl jól Velem!
2012. aug. 9. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!