Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hónaposom egy ideje nem...

13 hónaposom egy ideje nem akar a rácsos ágyában aludni. Lecserélhetem egy leesésgátlós ágyra? Nem túl korai még? Most kezd önállóan járni.

Figyelt kérdés

Éjjel felsír és nem alszik vissza, amíg a kiságyba tessük vissza. Amint a kiságy mellé kerül, szépen alszik. Csak arra tudok gondolni, hogy az ágyát már nem szereti.

Milyen ágyat nézzek neki? Linkelnétek, milyen típust vettetek a rácsos után?

Előre is köszönöm segítségeteket!


2012. júl. 24. 22:42
 1/2 anonim válasza:

Én is ilyen voltam gyermekkoromban. Nem bírtam elaludni, mert egyszerűen zavart a rács. A szüleim mesélték hogy nem aludtam egész este, hanem a rácsot ráztam és sírtam...

Nekem nem vettek új ágyat, csak szimplán a rácsot vették le, és attól kezdve nagyon békésen aludtam és fel sem keltem reggelig :)


Szerintem mielőtt új ágyat nézne, ezt a módszert is ki lehet próbálni :)

2012. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezt kipróbáltam volna, de sajnos csak 2 vagy 3 rácsot lehet kivenni.

Amikor nagyon fáradt, még vissza lehet tenni, de pár óra alvás után hajthatatlan.

2012. júl. 24. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!