Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét után mire...

Orrmandula műtét után mire számíthatok?

Figyelt kérdés
3 éves kislányomnak lesz, még nem tudjuk pontosan mikor, pár hét... Mi lesz, vagy mi fordulhat elő ha hazajövünk a kórházból? Vérzés, fájdalom, mivel csillapíthatom,mikor mehet közösségbe, most kezdené az ovit, szegénykém erről ugy néz ki lemarad.

2012. aug. 9. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiamnak tegnapelőtt vették ki az orrmanduláját. Neki a fülét is becsövezték.

Aznap délután már meg sem látszott rajta semmi. Délután hazaengedték, mert nem volt semmi gondja. A torkát fájlalta este és még tegnap is, de csak nyeléskor. Mondtam neki, hogy adok fájdalomcsillapítót, de nem kérte.

2 hétig kell kerülnie a közösséget.

2012. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)! Már előre sajnálom. Jobbulást a kisfiadnak!
2012. aug. 9. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én szívem is majdnem megszakadt érte, de ma már ugyanolyan eszetlen volt, mint a eddig. Aki így viselkedik, annak nincs nagy baja.

Próbálj minél előbbi időpontot kicsikarni, és akkor az ovikezdés sem tolódik ki nagyon.

Sok sikert!

2012. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit ehet utána? Kell pépesíteni?
2012. aug. 11. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta a doki, hogy műtét után lehetőleg csak hideg vizet igyon. Mivel az én gyerekem nem akarta meginni a vizet, azt a tanácsot kaptuk, hogy akkor igyon azt amit kér és egyen jégkrémet. Du 5-ig 3 jégkrémet evett meg és 1 liter iceteát ivott. Hazajövetelkor az orvosunk azt mondta, hogy bármit ehet amit kér, de ne erőltessem neki. Aznap nem evett semmit, másnap kenyeret reggelizett szalonnával. Ebédkor fájt a torka, este megint szalonnás kenyér volt a menü.


Én is legalább ennyire féltem a műtéttől mint Te, hiába mondta mindenki, hogy a gyereknek meg se fog kottyanni. És tényleg így volt, este már alig tudtam visszafogni az ugrabugrálástól és a rohangászástól.

2012. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fotucsok ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


A műtét után másnap haza szoktak engedni. Én egy napig még adtam neki a fjájdalomcsillapítót, de utána már nem.

A kórházban mindent elmondanak majd.

2012. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!