Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab-om lesz 27. -én....

Missed ab-om lesz 27. -én. Nagyon szenvedek az erős hányingertől. Műtét után mikortól számíthatok javulásra? Mármint a hányinger megszünésére? Mennyire kell pihenni műtét után? 8 hós baba melett nem igazán fogok tudni.

Figyelt kérdés
Segítségem nincs, csak apa, de ő meg műtét utáni nap már dolgozik.
2010. máj. 18. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Akinek elhalt az embrió, annál is van hányinger?

Mi történt, hogy vetted észre?

Egyébként nagyon sajnálom ami történt veletek.

2010. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Nagyon sajnálom ami történt, én is átestem rajta.Nekem ajánlották a gyömbért, ami nagyon jó hányinger ellen.Lehet kapni gyömbéres kekszet, vagy ha bírod a szénsavas üdítőt, akkor vegyél Kinley-t.Nekem az használt.

Műtét után nekem szinte egyből elmúlt a hányinger, hasam fájt még 1-2 hétig, de csak az első nap pihentem, második nap már mindent csináltam otthon, hogy eltereljem a figyelmemet.Persze nagyon megerőltető dolgokat nem szabad.

Ha nem vagyok tolakodó, miért várnak ennyit a műtéttel?

2010. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Boztos,hogy elhalt a terhesség?

Hányingert hcg hormon okoz ami csak élő terhességben termelődik tovább.

Nem ijesztgetni akarlak,de vannak csodák!

Nem kéne mégegyszer megnézetned magad UH-n?

2010. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok igen ezt kérdezni akartam én is:miért várnak ilyen sokat a műtéttel?

Talán még a doki is reménykedik nem?

2010. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szive nem fejlődik,az én keringésem tartja életbe. Én választottam az időpontot,mert apa szerdáig külföldön van a munkája végett,ami halaszthatatlan.És mivel nincs közvetlen életveszély,ezért a doki belement.
2010. máj. 18. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a hányinger a műtét után szinte majdnem elmúlt.Mivel nálad más, tehát a te szervezeted tartja életben a magzatot, igy szerintem a műtét után 2-3 nap és teljesen kitisztul a szervezetedből a hormon.Nekem a lelki fájdalmon kivül nem fájt semmim.Pihentem 2 napot, de akkor sem egész nap.Arra figyelj, hogy ne erőltesd meg magad.

Kitartás.

2010. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a műtét után 1 hónapig még hányingerem volt reggelente, és kávézni sem tudtam, sem lefőzni... 1 hónap alatt örül ki a hcg, kb, szóval, addig még lehetnek tünetek.

Pihenni csak 1 napot pihentem, de az első héten odafigyeltem arra is, hogy ne emeljek, és ne hajolgassak! Ezt a dokim javasolta. Te is próbáld meg, nehéz hete lesz ez a picidnek is, de a műtét az műtét...

Sajnálom. :(

38 hetes km

2010. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.... utolsónak könnyű,gyors szülést kívánok! :) Már tart a visszaszámlálás! :)
2010. máj. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!