Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy arabnak...

Szerintetek egy arabnak (fekete haj, szem, sötét bőr) és egy magyarnak (világos haj, szem, bőr) lehet világos hajú és szemű gyereke?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A tesómnak világos bőr, szőke haj és kék szem, az apa tiszta sötét- barna bőr, fekete haj, barna szem. Két lányuk van az egyik 10 éves, az kreol bőrű, világosbarna haj, kék szem, de kicsi korába kb. 3-4 évesig világos bőrű volt valamivel sötétebb mint az anya, a kisebbik lány 3,5 éves neki világos a bőre, szőke haj, kék szem.
2012. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Férjem kreol bőr, fekete haj, zöldes-barnás szem (ez azért világos tónusú).

Én szőke vagyok, fehér bőrű, kék szemű.

Első gyermek barna hajú, kreol bőrű, barna szemű.

Második vörös hajú, fehér bőrű, kék szemű.

Harmadik szőke, fehér bőrű, kék szemű.


Hol a dominancia???

Persze sok beszólást kapok, hogy biztosan egy apától származnak-e, stb...

2012. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az a néger kislány jutott eszembe, akinek a képe sokáig keringett facebookon és neki is gyönyörű kék szeme van. Azt a képet most éppen nem találom, de helyette találtam egy ilyet: [link]


Meg ezek is érdekesek: [link]


[link]


[link]


Az utolsó családnál a kisbaba közelebbről: [link]


Bár ezeken a fehér bőrű gyerekeken is látszik szerintem, hogy afro-amerikaiak. Kicsit olyan, mintha albínó négerek lennének!:) Érdekesek a genetika!


Én ismertem látásból egy roma családot, ahol volt egy szőke, kék szemű, fehér bőrű kislány, aki állítólag az ő gyerekük volt. Hát nem igazán tudtam hova tenni ezt az estet.:)

2012. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, de az a kék szemű fekete kisfiú eszméletlen gyönyörű! El sem hiszem, ilyen csak a mesében van.
2012. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugye?:) Nekem is eszméletlenül tetszett, azért sem tudtam megállni, hogy berakjam a képét. Sajnálom, hogy azt a kislányt nem találom, akiről beszéltem, de ha ráakadnék a képére, akkor belinkelem, mert szerintem ő még gyönyörűbb!:)
2012. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 TijuMK válasza:
100%
Simán lehet, nézd meg Zlatan Ibrahimovic gyerekeit, kék szemű tejfölfehér hajú srácok, pedig az apuka elég sötét, jó nem fekete de azért nem egy átlag svéd :)
2012. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 fotucsok ***** válasza:
100%

ha az apa hordoz a génjei között világosat, kereszteződésnél simán lehet, hogy világos lesz a gyerkőc.


leírom, hogy mire gondolok (s: sötétet, v: világost jelent de a sötét dominál)

apa génjei: s v (sötét dominál)

anya génjai v v


kereszteződés eredménye lehet sv (ahol a sötét dominál, mint apánál), de lehet vv is, ahol nincs sötét gén, ezért világos lesz az eredmény

2012. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 fotucsok ***** válasza:
47%
off, de az a kékszemű néger bébi photoshop!
2012. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valami szokatlan és szép, nem kell rögtön rávágni, hogy photoshop. Keress rá, ha akarsz, sok kép van róla még ezen kívül!
2012. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a neve Laren Galloway, csak, hogy könnyebben megtaláld!:P
2012. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!