Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora kerékpárt vegyek a 3...

Mekkora kerékpárt vegyek a 3 és fél éves kb.100 cm-es lányomnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt a környékünkön minden 3-3,5 éves két keréken megy a 12"-es biciklivel. Fél óra alatt megtanultak vele menni. Akinek 16"-os biciklije van, nem tud vele kétkeréken menni, pedig már 5-6 évesek.

Ha ez számít neked, akkor a 12"-est ajánlom

3,5 éves a fiam és 105cm.

2012. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IGEN! 12-es kisbici pótkerékkel!!!
2012. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3,5 éves 110 cm-es fiamnak most fogunk venni 16-os pótkerekest. Éppen még tud menni a 12-sel, de egyrészt kicsi az áttét így teperhet ezerrel, másrészt a kétéves huga rákattant, így nálunk ésszerű hogy a kicsi megkapja a kisebbet, a nagynak meg megvesszük a következő méretet.
2012. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3. és a fiad már tud kétkeréken menni a 12"-el?

1. vagyok.

2012. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi egyből 16" kezdtünk kb 3,5 évesen pótkerékkel majd fél év múlva pótkerék nélkül

kb 30 perc alatt tanult meg két kerekezni

2012. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem, még nem vettük le, most nyár végén akartam megpróbálni, ő is mondta, hogy próbájuk meg (látta másoknál) de a hugi elkezdett bringázni, egy hét alatt megtanult (persze ő is pótkerékkel) és mivel ő lényegesen alacsonyabb mindig le-fel kéne állítani az ülést, meg ugye pótkerék le-fel, így muszáj vennünk a nagynak, de annak már nincs értelme hogy még egy 12-est vegyünk.
2012. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont a kettő között ajánlanám neked a 14"-t. Decathlon-ban (ha esetleg van a közeletekben), ki tudjátok próbálni azt is, a 16"-t is. Lányomnak - aki szintén 100cm - a 12-es brenyója már kicsi, a 14-est a boltban úgy tekeri, mint az őrült. :)
2012. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 évesen kapott egy 14'-es biciklit a lányom. Pótkerékkel használta. De ezt kb. 2 hónap alatt megunta. Vissza váltott (jobban mondva akkor kezdte igazán jól használni) a futóbiciklire. 4 évesen lett pont, mikor a kis barátja kölcsönkérte a futóját és ő pedig fel szeretett volna szállni, az ő 12"-es biciklijére (nem volt rajta pótkerék). A gyerek egy emelkedő tetején volt ép, megengedtem, hogy felüljön rá, elindultunk úgy, hogy fogtam az ülését, de mivel éreztem, hogy egyensúlyban van, a lejtő alján elengedtem, és minden tanulás nélkül azonnal kétkerekezett. Le is szereltük a pótkereket a mi 14"-es biciklinkről és szépen kerekezik is rajta. Tökéletes a méret, viszont szerintem jövőre már a 16"-os fog kelleni.
2012. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!