Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen benti cipőt vegyek a...

Milyen benti cipőt vegyek a lányomnak az oviba?

Figyelt kérdés
A kislányom novemberben lesz 3 éves, szeptembertől kezdi az ovit. Milyen cipőt jó bentinek venni? Kell még neki hogy bokatartós legyen, vagy elég egy egyszerű kis cipő, vagy szandál? Ha lehet linkelnétek is? Olyan link is jó, ami csak hasonló, nem kell a konkrét darabot belinkelni természetesen. Köszönöm minden hozzászólónak a segítséget.
2012. aug. 7. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyerekorvos azt mondta, hogy a gyerekeknek 6 éves korukig speciális bokatartós (supinált) cipőt kellene, hogy hordjanak. Nekünk ilyesmi volt fiúsba télen is.

ű [link]

2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szandál vagy vászoncipő szerintem.

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megfelel egy nyári szandál, amit most visel, persze jól lesikálva. Jövő nyárig úgyis kinövi a kislány és legalább azt már megszokta, tehát kényelmesen érzi majd magát benne az óvodában.
2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyémen bokafogós salus szandál van bent. Szerintem érdemes jobb minőségűt venni, mert egész nap az van rajta. Anyósom ortopédián dolgozik, és kifejezetten fontosnak tartja, hogy ekkora gyereken még bokafogós legyen. Sok lábfájós gyereket visznek hozzájuk a rossz cipők miatt.
2012. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a nyári szandálokat szokták bevinni, persze jól elmosva.

Én lányomnak van egy d.d.step és egy elefanten szandija az ovis időszakra, most még hordja mindkettőt, szeptembertől az egyik megy be az oviba.

Ovis időszakra szerintem fontos, hogy nagyon kényelmes legyen neki, mert egész nap a lábukon van, tudod, ott nem lehetnek mezítláb.

Volt, hogy egy kínai vászoncipőt adtam rá az oviban, ami a játszótéren kényelmes volt arra az egy órára, de az egész napos ovizástól fájt benne a lába :( :( ebből tanultam, azóta csak jó minőségű igazán kényelmes cipői vannak az oviban.

2012. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

kényelmes jól szellőző és könnyen le tudja venni

sokat lesz rajta és többször le-fel kell vennie egy nap

sőt ha lehet akkor papucsot is viselhet bentre

teljesen mindegy a márka szerintem


nem hiszem h szükség lenne bokafogósra bentre mivel tapasztalatom szerint a földön játszanak oda ülnek le ha mese vagy éneklés van vagy asztalnál van a foglalkozás és a rajzolás is


[link]

valami hasonló volt nekünk mindig de nem adidas .-)))

2012. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

manapság sokszor látom h habklumpa van rajtuk (nyáron még kintre is a lányokon)

szerintem az is jó oviba

2012. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5.vagyok

Nálunk szigorúan tilos a papucs és a klumpa, mert veszélyes lehet, ahogy kilépnek belőle, vagy rálép a sarkára másik gyerek, és amúgy is könnyebben zakóznak el papucsban. Nyáron sem lehetnek még az udvaron sem klumpában!

2012. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megint 5.

Ezt a papucs-klumpa dolgot kérdezd meg, lehet nálatok megengedik...

2012. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk salus van, szandál. Az oviban elég meleg van, ezért zárt cipőt nem érdemes vinned, abba csak beleizzadna a lába. A papucs szerintem sem praktikus, abban könnyen elesik és a talpa sem olyan jól kidolgozott, hogy egész nap azt hordja. Nekünk ilyen van: [link] Itt tudod megvenni: [link] és a Heim Pál Kórházban is árulják
2012. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!