Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónaposan álmodhat rosszaka...

20 hónaposan álmodhat rosszakat? Iszonyat ami ordibálásba ébred vagyis nincs is fent csak ordít és feszíti magát, ha hozzáérek hogy megnyugtassam akkor ellök, miért ez? Vagy mitől ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze hogy álmodhat rosszat, 20 hetesen is, mi már ekkor észrevettük barátnőm babáján hogy ha rángatózott, sírva ébredt stb akkor gondoltuk rosszat álmodik :)
2012. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele csak sok helyen me azt írják hogy 2 évesig nem álmodik de nekem olyan hihetetlen volt hisz olyan sokszor kelnek vagyis nem kelnek csak vergődnek és ha felveszem mert nem akarom hogy a tesóját felköltse na akkor abbahagyja mert felkelt,nem tudom mit tegyek?mindig keltsem ilyenkor fel?vagy hagyjam,de magunkról tudjuk hogy ha rosszat álmodunk jó lenne ha valaki felkeltene....nem tudom mit tegyek,segítsen akinek ebben tapasztalata van,köszönöm előre is:)
2012. aug. 15. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:

szia! Nekem van egy könyvem, és azt írják, hogy nem szabad felkelteni ilyenkor, hanem csak próbáld megnyugtatni, de ne szavakkal, hanem csak érintéssel, csitísd, vagy ha úgy van, akkor csak fogd meg, és döntsd vissza az ágyba.

Ilyenkor feldolgozzák, ami nap közben esetlegesen számár "rossz" történt vele.

Arra figyelj, hogy ne nagyon nézzen tv-t, még mesét se, csak nagyon keveset, mert a sok vibráló fény felzizzenti az idegrendsezrüket akkor is, ha aranyos a mese.

Ő másnap semmire nem emlékszik, csak neked olyan szörnyű ez, nálunk is előfordul, nekem is 2 éves lesz a lányom, én is kiírtam épp egy kérdést pár napja, hogy ez most dac, vagy mi?

mert én arra gondoltam elsősorban...

2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hogy írtál,akkor oké majd hagyom hogy végigélje tudod sok a hiszti nappal és gondolom ez üt vissza éjjel is az álmukban de ketten vannak vagyis ikrek és nagyon nehéz mind a kettőnk egyszerre megfelelni,na meg éjjel félek hogy a sikítással felkölti a tesót,melyik könyv ez?és sok hasznos dolgot írnak benne??köszi hogy írtál:)
2012. aug. 15. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Az "éjszakai felriadás" - tól igazán érdekes:


[link]

2012. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia, a harmadik vagyok, huh, ikrekkel isteni lehet..:-DDD

Ez egy elég régi könyv, de Alexandra kiadós, tehát lehet, hogy még megvan nekik...

Szülők iskolája sorozat, Siobhan Stirling/Az alvás


Én is úgy kaptam vkitől, hát olyan állati sok okosság nincs benne, sztem nem érdemes rá pénzt kiadni, de mivel mi is most ezzel küzdünk, elolvastam megint, és ezen úgy megakadt a szemem, hogy nem szabad felébreszteni. Utoljára kb. 3-4 hós korában olvastam el, mikor szintén gondjaink voltak.

2012. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi:DDDnos nem vagyok egy egyszerű helyzetben,főleg hogy felváltva csinálják:)na de tiszta hülye vagyok mert mindig felkaptam őket és direkt fel is keltettem mert féltem nehogy bajuk legyen...ők meg remegtek mint a kocsonya:(((de akkor hagyom majd elmúlik náluk,csak hallgatni iszonyat:(de hisz te is tudod...
2012. aug. 15. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:

jaj, szegény, sajnállak(és irigyellek is egyben:-))), nehéz lehet kettejükkel, biztos nagyon kimerült lehetsz... de majd csak túlleszünk minannyian ezen az időszakon...bár 5 éves kor körül is ílyesmiket...:-//


szió, jó egészséget!

2012. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igen ettől félek én is hogy hogy ez nem egy hamar múló állapot:)de sebíj az vigasztal hogy vannak nekem,ezt vállaltam és szívesen teszem csak ugye sokszor jönnek a jobbnál jobb buktatók amikor a tapasztaltak segítségére van szükségünk:)Most is volt sok felsírás de vártam és ahogy jött úgy ment is:)Csak én vagyok tiszta kóma...Köszi szépen hogy foglalkoztál velem és nektek és jó egészséget és hosszú boldog életet kívánok!!!:)
2012. aug. 16. 06:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Húúú azt a komoly mindenségit neki,jól megfogalmaztam az utolsó hozzászólásom,na de legalább látod milyen fitt vagyok most is!!!:DDD
2012. aug. 16. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!