Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb: Nania Gyermekül...

Melyik a jobb: Nania Gyermekülés 15-36 kg R-Way SP vagy Graco Gyermekülés 15-36 kg Junior Maxi?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi (árban ugyanannyi) ...
2010. dec. 1. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemrég vettünk Naniát. Nem rossz. de láttam a gracot (egyébként én mindenhol csak drágábbat láttam mint a Nania) és azért kicsit jobb az üléshuzat anyaga.

A Nania tökre fapad. De a célnak megfelel.

Szívem szerint biztos nem ezt vettem volna, de muszáj volt és nincs több pénz rá.

2010. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akciós árban ugyanannyi mindkettő, teljes árban - érdekes módon - a Nania drágább mint a Graco, pedig én is azt hittem, hogy a graco "nagyobb" márka ... én képen láttam csak ezidáig mindkettőt - ezért vagyok kíváncsi élőben tapasztalataitokra - de a képen úgy tűnik, mintha a nania "erősebb" lenne, jobban körülöleli a gyereket ... vagy csak én látom így? persze az anyaguk közti különbség nagyon fontos lenne, hogy melyik a jobb, mert a lányom úgy beleizzad a jó időben bármelyikbe, hogy félelmetes ... szóval a jobbat szeretném megvenni, de nem tudok 50ezret kiadni egy márkásért ....
2010. dec. 1. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat ne haragudj nekünk a starter sp van!!! amit te írsz az tényleg annyi mint a graco és igazad van valahogy párnásabbnak tűnik.

De azt akkor is jól írtam, hogy a graconak minőségibb a huzata tapintásra ránézésre is.

Hogy beleizzadós e azt sajna nem tudom, mert ugye most ősszel vettük, beleizzadás még nem történt :)

2010. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs tapasztalatom, de a 2 közül a naniat vegyétek szerintem. biztonságosabbnak tűnik.
2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi néztük ezeket, és végül egy 3. fajtát vettünk.

A Graco nagyon jó márka, de ez az ülése katasztrófa.

A Nania pedig nem egy ismert, és igen fapados változat.


Mennyi idős a lányod? Milyen magas?

Próbáljátok bele, bármilyen ülést is vesztek, mind a gyereket az ülésbe, és az ülést is az autótokba, még mielőtt megvennétek!!!

2010. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 és fél éves lesz a kislányom, 98-100 cm magas és 16.5 kiló, korához képest nagy baba, de arányosan. Kényelmes ülést szeretnénk, ráadásul kettőt kell vennünk, családi okok miatt és hát ezért néztem ki neten (brendon áruházban) ezt az árkategóriájú ülést ... képen nekem is biztonságosabbnak tűnik a nania, de azt hittem a graco jobb márka, de ha ez az ülése nem jó, akkor inkább nania ...? sajnos a többi ülés szerintem mind 15-20 ezer körül kezdődik, az meg nekünk most így baromi sok lenne. De ha vki tud más márkát ajánlani, mondjátok, szívesen veszem ...
2010. dec. 2. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó vagyok.

A kisfiam is ennyi idős, 1 m magas, de ő csak 13 kg.

Mi Concord Trimaxot vettünk. Nagyon jó ülés, sokáig használható. Mi még régebben vettük az ülést, olyan másfél éves korában. Saját bizti öve van, 1 fokban dönthető.

Annó nekünk azt mondták a Brendonban, hogy 3 év alatt semmiképpen nem javasolt az az ülés, aminek nincs saját bizti öve, még utána is inkább a nagyobb, vagyis idősebbeknek javasolt. Ugyanis a kocsi övéből könnyen ki tudnak bújni a kisebbek.

Nézz körül aukciós oldalakon, ott olcsóbban is kaphatsz jó, hibátlan ülést. Mi a piciét vettük használtan, mert újra akkoriban nem telt és nagyon korán kinőtte a hordozót.

2010. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!