Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télre milyen babakocsid van?...

Télre milyen babakocsid van? Kerekei érdekelnének! Kicsi- nagy? Bolygos vagy Fix? Lábzsákos- lábzsák nélküli? és 1,5 évesnél nagyobb gyerekeseket kérdezem!

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bolygós, de fixre is tehető ha olyan hatalmas nagy hó lenne, fixre állítom. Nagy kerekű viszonylag. Lábzsák járt a babakocsihoz de nekem ő második babám megmondom őszintén még sose használtam a lábzsákot. Télire van egy beköthető bundazsákunk, de amikor már 1 évesnél nagyobb volt nem húztam rá most se fogom (csizmája koszos stb.) overál csizma sapka sál kesztyű...tök felesleges a lábzsák...szerintem.
2012. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van egy babakocsink ami lapra csukható!

Kicsi a kerekei, de fixálható!


viszont van egy nagy babakocsink, nagy kerékkel, de most megvennék elég jó áron! És nem tudom hogy eladjam e? vagy tartogassam hátha kell télre.


amúgy minden nap használnánk, mert a tesóért oviba megyünk. de ha nagyon nagy hó lesz a szomszéd nénike viszont tud a kislányra vigyázni!

2012. aug. 4. 22:46
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!
2012. aug. 4. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:

nekünk is olyan van, aminek picik,de fixálhatóak a kerekei.peg perego venezia.

Decemberben érkezik a tesó.Valahogy biztosan meg fogjuk oldani, mert igaz oviba nem kell mennem, de biztosan le kell vinnem majd fiam játszani,levegőzni majd minden nap,ahogy lehet.

Hát nem tudom igazából, ezt csak te tudhatod...mármint biztos megoldanád ha csak a kis kerekű maradna,és gondolom jól jönne a pénz is.Én lehet eladnám...hiszen közel sem biztos, hogy hetekig,hónapokig tartó kemény tél lesz...

2012. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ja, a kisebb 1,5 lesz télen??Mert ha már nem baba,akinek a kocsi kéne, akkor tuti eladnám a nagyobbat.

Mert ha nagy hó van szánkózni is lehet!Visszafele az oviból arra még ketten is ráférnek!

2012. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: az én lányomat másfél évesen már bele sem lehetett ültetni a babakocsiba.

Jól írta valaki előttem. Ha nagy hó van, akkor szánkóztok. Ha nincs hó, akár motorozhat is, vagy sétáltok.

Én biztos, hogy eladnám a kocsit.

2012. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én eladnám, ha most van rá lehetőség.

1,5 évesnek már nem kell a lábzsák és egyebek.

2012. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Chicco Ct04, nagykerekű, bolygós, lábzsákos(de ezt nem használjuk már), nekem 2 éves a lányom.

Én semmi pénzért nem adnám el, van egy kisebbünk, ami nekem praktikusabb, de ezzel tudok menni hegyen völgyön, hóba, sárba, és ha elmegyünk bárhová, visszük is, hogy ha úgy alakul, hogy nem érünk haza alvásra, akkor tudjon benne alukálni.

nekem 2 bnőm 3 gyereke, és a sógornőm kisfia is 5 éves koráig babakocsizott!!!! Ez gyerekfüggő is.

Ezt onnét tudom, mert pont ezért kérdeztem meg én is őket, hogy eladja-e ezt a nagyot, és mindketten lebeszéltek.

2012. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 évesen babakocsizni????na azért az is durva szerintem....
2012. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most 1,5 éves a kislányom! ő még simán babakocsizik!

Télen ha nagy hó lesz akkor a szomszéd néninek át tudom adni, míg a nagyért elmegyek!

Nehéz döntés!


de köszönöm!

2012. aug. 5. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!