Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsőde utánajár, hogy...

A bölcsőde utánajár, hogy valós-e a munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés

Felvették a gyermekemet bölcsibe, kapok is a munkahelyemtől igazolást, de a szabadságom lejárta után megszűnik a munkaviszonyom. Kell félnem, hogy a bölcsi utána néz, és kirakják a gyermekemet a bölcsiből?

A férjemnek pedig nincs bejelentett munkaviszonya, de egy ismerős tud neki adni igazolást. A kérdés itt is ugyanaz: kiderülhet?


2009. júl. 23. 18:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
A bölcsőde nem nyomozati szerv és nem is adóhatóság, nem fognak utánanézni, nekik elég a a papír. Nyugodj meg.
2009. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
nem
2009. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos nem...

az én gyerekemet nem veszik fel mert nincs hely pedig mind a ketten dolgozunk, az ilyenek miatt

2009. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

A bölcsődei felvétel után a szülőknek vannak jogaik és kötelezettségeik. Az egyik ilyen az adatmódosítás. Az azt jelenti, hogy minden nemű adat megváltozását be kell jelenteni a bölcsődevezetőnek. A bölcsődevezető megteheti, hogy vár 1-2 hónapot arra, hogy az anyuka munkát találjon. Ha nem akkor joga van kitenni a gyereket a bölcsődéből, tudni illik országos szinten 5000 gyerek vár arra, hogy bejusson a bölcsődébe. A bölcsődébe elsősorban azok a gyerekek járhatnak, akik a szülei dolgoznak(jó lenne nem feketén- tudni illik adót is kéne fizetni, különben miből tartanák fent pl. a bölcsődéket)és nem azok a szülőknek van fentartva a bölcsőde, akiknek már kicsit elegük van a gyerekükből és nem tudnak velük mit kezdeni és szeretnének egész nap csak tengeni-lengeni és sétafikálni a városban, plázákban.


Egy bölcsődevezető

2009. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Az én kislányomat seveszik be pont az ilyenek miatt.Pedig nekem még rendes munka helyem is van.

Tegnap néztem a bölcsinél a kiírást,hogy szeptembertől kiket vettek fel,és hát azén kislányom valahogy nem került fel a papírra.

Ugyhogy maradnak a nagyszülök.

Nagyon franko ez így helyes??????...mert szerintem nagyon nem!!!!

2009. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt azért hozzá tenném, hogy nem tengeni-lengeni szeretnék, hanem új munkát találni, és ha a kicsit kitennék a bölcsiből, akkor erre esélyem sem lenne. Korábban a nagyobbik gyerekemet nem vették fel, mikor a cégemnél magasabb beosztásba hívtak vissza, most meg mikor a kicsit bevették, már nincs hely a válság miatt. Erről nem én tehetek!

És arról sem, hogy a férjem csak feketén tud pénzt keresni. Tehát az "ilyenek miatt" megjegyzést nem veszem magamra!

2009. júl. 27. 16:29
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

OFF

Ne is vedd magadra, nem érdemes!

Mi jövőre megyünk bölcsibe, de már előre rettegek, hogy bekerülthet-e vajon a pici, illetve a cégemnél dolgozók felét már elküldték, én sem leszek kivétel, szabadság után valószínüleg repülök én is...

aki meg azt mondja, hogy nem feketén kellene dolgozni, és hogy az "ilyenek miatt" kényszerülnek erre, meg arra, tehet egy szivességet. jó nagyot.

2009. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%

Te is tehetsz egy szivességet!

Mi tartjuk el a ti gyerekeiteket is és még nektek áll feljebb CSALÓK

2009. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
17.09 elég hülye vagy ha azt hiszed normális ember a fekete melóra hajt, hogy ne legyen nyugdíja stb. csak tudod ha nem vállalja el a munkát feketén akkor éhen döglik mert szerződést egyre kevesebben kötnek a munkavállalóval.... IDIÓTA!
2009. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

17:09-es

Én se és a férjem se dolgozott feketén soha, nem is írtam, tehát a gyerekemet én tartom el, agyon is ütnélek, ha közöd lenne a gyerekemhez. Nehogy már azt hidd, te viszed a világ terhét.


Több mint 10 évig dolgoztam, bejelentve, ezek után vállaltunk gyereket.

Csak sajnos a mai helyzetben mindenki mindent vállal a megélhetés érdekében, még a feketét is.


Őrület milyen emberek szaladgálnak....

2009. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!