Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 3 éves múlt, érdemes...

Kislányom 3 éves múlt, érdemes őt elvinni Disneylandbe?

Figyelt kérdés

Most elbizonytalanodtam, hogy túl fiatal még hozzá, de minden vágya hogy találkozzon a mesehősökkel, sokat néztük a youtube-on, ott csupa vele egykorú gyerekek találkoznak velük. Állandóan ezt emlegeti, hogy menjünk (közel is lakunk hozzá). Ez még rendben van, de azon kívül hogy találkozunk velük, mi van még ott, ami neki való?

Én kamaszkoromban jártam már ott egyszer, de ilyenekre nem nagyon emlékszem, hogy egy kisgyereknek mik vannak ott.


2012. aug. 20. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha közel laktok hozzá, akkor miért ne. Még valószínű lesz esély később is elmenni. Vannak kisebbeknek való "hullámvasutak" van nagy felvonulás naponta kétszer. Az biztos hogy inkább olyan 6-10 évesek tudják igazán élvezni. Szerintem.
2012. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy később már nem biztos hogy lesz alkalom, mert elköltözünk. (vagyis nem lehetetlen, csak sokkal többet kell majd utazni). Épp ezért szeretném még most.
2012. aug. 20. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi pár éve voltunk a Párizshoz közeliben,de ilyen piciknek nem sokminden van. persze a nagy színes forgatag, a hatalmas mesefigurák, a felvonulás, a tüzijáték,de a játékok nagyrésze már nagyobbaknak való inkább.
2012. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az is elég lenne, ha lenne ott pár körhinta, mert azt nagyon szereti.
2012. aug. 20. 13:44
 5/8 anonim válasza:

szerintem élvzné mert teljesülne a vágya igaz ahhoz sokba kerül a belépő hogy csak álljatok egy helybe és nézzétek hamupipőkét

én is voltam már persze nagyobb koromban, de sok olyan játék van amit ő is élvezne és ha közel laktok az meg már csak hab a tortán


szerintem menjetek el ha el fogtok költözni akkor már lehet nem lesz rá lehetőségetek


saját tapasztalat: a húgom is kb 3 éves volt amikor elmentünk egy olaszországi vidámparkba nagyon élvezte és most 5 év múlva esett le neki hogy mi is volt az és most ő kérte hogy ebben az évben is menjünk el oda mert szerinte már sokmindenre föl tudna ülni szóval most valószínű a mesefigurák fogják érdekelni de nagyon élvezni fogja és majd egy pár év múlva nyaralás céljából megint elmentek vele és akkor már nosztalgiázni is tudtok

2012. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerdán tervezzük, csak egy kicsit elbizonytalanodtam, de több mint valószínű hogy elmegyünk. A belépő ára fogott egy kicsit vissza, hogy ennyiért nem is lesz olyan jó neki.

De amúgy mindenre úgy emlékszik, úgyhogy biztos élvezné ezt is, és megmaradna benne.

Azért szívesen várok még véleményeket.

2012. aug. 20. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Naná h élvezné, ha lehetőségem lenne rá,biztos vinném.
2012. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt mondják, hogy a gyerekeknek 4 éves koruktól van olyan emlékezetük amire már később is vissza tudnak emlékezni... Én inkább várnék, míg 5-6 éves nem lesz, akkor inkább élvezni fogja. Ne is vidd el túl későn, mert akkor azért nem fogja élvezni, bár ha annyira szeretné akkor miért ne...? Ha közel is laktok akkor szerintem nyugodtan, de ha van rá mód valamivel később is, pl. az első óvodás napjai előtt, legalább lesz mit mesélnie ;)!
2012. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!