Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti ujrahasznaljatok a bugyipel...

Ti ujrahasznaljatok a bugyipelenkat, ha nem ment bele pisi? Meddig hasznaltok egyet?

Figyelt kérdés

Ha reggel raadsz egy bugyipelust, de az egesz nap szaraz marad, akkor rajtahagyod egesz nap? Ezt ugy ertem, hogy akinek a babaja most tanulja a pisilest bilibe es szol egesz nap a gyerek, es sikerul is szaraz maradni egesz napra, akkor egesz nap azt az egyet hasznalod?

En csak estere akarom hasznalni, nappalra sima bugyi, mert nappal mar szobatiszta. Neha elofordul, hogy bepisil egyszer ejjel, de eleg ritka, es csak egyszer szokott egy ejszaka alatt. Ha egyik ejjel szaraz marad, kovetkezo ejjel raadhatom meg egyszer? Max 2x hasznalnam, csak hogy csokkentsem kicsit a koltsegeket. Nappalra mar nem kell pelus. Te hasznalnad 2x ugyanazt a bugyipelust?


2012. aug. 22. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi bugyipelust nem használtunk, de épp most szokott le a lányom az éjjeli pelusról. Nyaraláskor mégis ráadtuk éjjelre, hogy nehogy az idegen helyen legyen baleset. Egy pelust 3 éjszaka is ráadtunk, mivel száraz maradt, este fürdés után tisztán adtuk rá.
2012. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kétszer használtam én is egy pelust.
2012. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nappalra már nem is kell neki, ha nem pisil be. Én biztosan nem tennék. Én fiam is most szokott le, szinte pár nap alatt. És utána már nem is engedte hogy tegyek alá nappal pelust. Éjjelre se kéri, de azért biztos ami biztos teszek alá. 4-szer pisilt be éjjel két hónap alatt. Egy darabig még rakom alá azért éjjelre. Többször aláteszem én is ami száraz marad.
2012. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!