Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Másfél évesem...

Mit tegyek? Másfél évesem minden reggelre csurom pisi, átázik.

Figyelt kérdés
Éjjelre csakis Pampers-t használok, szerintem ez a legjobb nedvszívó. De a kislányom sokszor kel éjjel, olyankor mindig iszik kicsi vizet, de van amikor nem kicsit. Próbáltuk nem itatni, de egyszerűen kell neki, nem bírja ki, nem nyugszik meg másra. Én viszont aggódok, mert minden reggelre át van ázva a pizsije meg a hálózsákja.
2012. aug. 18. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy a pampers a legjobb nedvszívó.

Mi pont emiatt váltottunk a DM-es pelusra és azóta semmi probléma.

Vagy már kicsi a pampers. Eggyel nagyobb esetleg?

2012. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi is pamperst használunk, az active baby-t.

Ugyanígy jártunk, pedig már 5-ös pelenka volt, kipróbáltuk a 6-ost, azóta minden oké. Pedig nem bíztam benne. De nekünk bejött. Próbáld meg te is az egy mérettel nagyobbat.

(14 hónapos a kisfiú)

2012. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

12 kg

Melyiket vegyem? A 4+ vagy az 5-öst?

2012. aug. 18. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is méretet kellett váltani ilyen esetben. Most 12 kiló a lányom is, a 4+ jó neki.
2012. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 12 kiló mindenképp 5-ös méret kell, már csak azért is mert az többet tud felszívni és nem lesz reggelre pisis. DE: ajánlom hogy próbáld ki a Libero-t, de a nadrág pelust, ne bugyi pelust. A Libero tudja a legtöbb nedvességet felszívni. nem véletlenül vastagabb mint a többi. Abból is az 5-ös méretet ajánlom.
2012. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is ugyanez volt a helyzet, még a Pampers Premiummal is. Mi éjszakára ( és általában nappal is ) Liberot használunk. Szerintem klasszisokkal jobb!

14 hónapos kislány Anyukája

2012. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, 5-öst vegyed
2012. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Vagy egyszerűen felkelsz hozzá hajnalban és lecseréled a pelenkáját.
2012. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem 5-ös liberot használj éjszakára. Mi ezt használtuk, de az én kisfiam olyan sokat ivott (nappal egy liter, este 3 dl kakaó, majd 2 dl víz, éjjel 2 dl víz) hogy még a liberot is átáztatta, így kb éjfél körül álmában átpelenkáztam. Ez kb 3-4 hónapig tartott, a nyári időszakban. Majd ahogy hűlt az idő, kevesebbet ivott, és az éjjeli pelus is kibírta reggelig.
2012. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Libero vagy Babylove. A kisfiam este kb. fél litert iszik, és utána még éjszaka is vagy 2 decit benyom.
2012. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!