Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15h-s oltás után kinek milyen...

15h-s oltás után kinek milyen tünet jelentkezett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére semmilyen. Tök jól tűrte.
2009. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 hét múlva belázasodott,és kicsit náthás volt,de a doki előre szólt,hogy ez előfordulhat!
2009. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nyűgös volt 2 napig, mondjuk csak napközben és hála aludni uolyan jól tudott, mint előtte, csak az ébrenlétek voltak neccesek, sokat sírt, nyűglődött, amit nem tudtam mire fogni, csak az oltásra na meg elég nagy kánikula is volt...szóval, ki tudja..
2009. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan semmi azok közül, amit az értesítőben írtak róla (láz, pöttyök, nyiroktáji duzzanat, stb.)

A feneke pettyesedett ki, de ez szerintem csak pelenkakiütés, amit vagy a paradicsom, vagy a tej, vagy az új popsitörlőkendő okozhatott szerintem. Illetve épp ma bújt ki a 10. foga is.

2009. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!