Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy átlagos 15 hónapos hány...

Egy átlagos 15 hónapos hány szót ismer? Miket beszél?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nekem 15 hósan a lányom még talán ha 4-5 szót mondott érthetően..nem, apa, anya, mama, kutya, busz, nyuszi, ilyenek... na jóóó, :-))) talán 10-15 szót, most hogy számolom, bocsi.

Most 2 éves, és már érthetően beszél mondatokban nagyon sokat.

2012. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 hósan indult be a beszédfejlődése. Már 1 évesen több szót mondott, minden állathangot utánzott, de 15 hós korától mindent ismétel utánunk. Szóval meg se tudom mondani hány szót mondott, mert nagyon sokat. Most 18 hós és még több szót használ, de még sosem rakott 2 szót egymás mellé.
2012. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kismamák nagykönyve szerint 18 hósan átlag 6 szót mondanak, 2 évesen mindent.
2012. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kisfiam is olyan 15 szót mond, de sokat csak én értek. Meg párnak csak az elejét!
2012. aug. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!