Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovikezdésnél nálatok, hogy...

Ovikezdésnél nálatok, hogy alakult a beszoktatás?

Figyelt kérdés
Kislányom kezdi az ovit és engem lehet jobban meg fog viselni mint őt!Ti hogy viseltétek?És gyermekeitek, hogy fogadták az új helyzetet?
2012. aug. 24. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom is most kezdi. Vegyes csoportok lesznek, szerintem imádja majd, szereti a nagyobb gyerekeket, kortársaival nem igazán játszik.

Szerintem első nap ott akar majd maradni, nem hiszem hogy gondd lesz!

Én úgy fogom fel, olyan mint a játszóház, játszanak, esznek isznak, játékosan tanúlnak.

Egy két napot lehet vele menni nálunk, hogy délig ott vagyok vele, majd majd ott hagyom harmad nap, negyedik nap ott is ebédel, majd 5. Nap ott is aludhat.

2012. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak és dupla feladat hárul rám. Kétpetéjűek. Az egyik fiú a másik lány. Az óvónők el vannak tőlük ájulva, annyira vagányak és csinosak. (Az utcán simán megszólítanak egy felnőttet.) Nélkülem elég jól bírják, legalább is a szüleimnél. Most oviba rengeteg mindent kellet venni az oviszsákba. Még a wc papírt is nekünk kell vinnünk. Újabban tisztasági betétet is kérnek, hogy legyen a zsákjukban.
2012. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Kislányom is nagyon önálló szereti nagyon a gyerek társaságot ezért is kezdi az ovit 2.5 évesen meg mire betölti a hármat jön a kistesó nem szeretnénk ha egyszerre lenne ez a két változás!Boldog ovis éveket kívánok nektek is!Bízom benne hogy minden rendben lesz nálunk is! :)
2012. aug. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!