Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet ilyen kukásautót...

Hol lehet ilyen kukásautót venni? Kisfiam szeretne már régóta de boltokban nincs.

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 24. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Kb egy hónapja vettem a kisfiamnak a csömöri Auchan-ban. A hossza 30-35cm körüli a kukásautó "teste" szürke ,hátul nyitható és van hozzá szemétszállító konténer.Az ára 990 Ft volt.
2012. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ennek ára a tesz-veszen 5000. újonnan sokkal több. ez nem műanyag. és én pont ilyet keresek mint a képen. de azért köszi. Nyíregyházáról írok :)
2012. aug. 24. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen csak citromsárga, Deichmann-ban vettük. Volt ilyen színű is és zöld is, kb 2500 Ft, ha jól emlékszem. Van hozzá kuka és kukás ember is. Viszont tényleg műanyag, rettenetes hangos kopogós. Itt áll előttem az asztalon, egyértelműen ugyan az. Szóval Deichmann.
2012. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Dickie gyártja.

Van kisebb, és nagyobb is.


Nagyobb:

[link]


Egyébként nagyon jó minőségű!


[link]


Írd be google-be, hogy "dickie kukásautó"

2012. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!