Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jó minőségű gyurmát...

Milyen jó minőségű gyurmát ajánlotok 3 éves gyermeknek?

Figyelt kérdés
Vettem sima Tescosat, de az nagyon ragadós, nyúlós. Van esetleg, amivel meg vagytok elégedve, jól formázható, nem ragad a kézhez, nem szárad ki gyorsan? Köszi!
2012. aug. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Play-do gyurma! Nagyon klassz, lehet kapni külön tégelyben is, a tescoban 400 Ft volt. Puha, könnyen formázható, csak a levegőn nem lehet kint hagyni órákig mert akkor kiszárad és annyi lesz neki...
2012. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak play-doh!!!!

Mást ne vegyél, az összes többi gagyi

2012. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak Play doh szintén!! Vettem már más féléket is, és nem lehet vele formázni nagyon kemények, vagy ragadnak.

Ez szuper!

2012. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi márciusban vettünk az Auchanban saját márkásat (Rik&Rok), tégelyenként lehetett a színeket választani, jó nagyok, másfél decis tégelyben vannak és azt hiszem 8 darabot kb 1500 Ft-ért vettünk. Lányom 2,5 éves, minden nap használja többször is, és tökéletes azóta is, olyan mint a Play Dooh csak jóval olcsóbb. Persze hamar kiszáradna, de a férjem víz alatt mindig átgyúrja őket és tökéletes.

A ruhából könnyen mosható, én maximálisan elégedett vagyok ezzel a fajtával.

2012. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindenkinek ment a zöld pacsi!!

2012. aug. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!