Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő kell hogy újra a...

Mennyi idő kell hogy újra a régi legyen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2 éves lányom kórházba volt 2 napig,infúzióra tették kiszáradás veszély miatt!Nem maradhattam vele éjszakára,csak amíg elalszik és reggel korán ott lehettem!Azt mondták aludt éjjel nem volt gond!Tegnap haza hoztuk de annyira más,hisztériás rohamok jönnek rá,kedvtelen.Amúgy örökmozgó,huncut kislány,ez most normális állapot nála?
2012. aug. 26. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hamar túlesik rajta, ne aggódj! Most amúgy is nagyon rossz korban van ami a hisztiket illeti. :-) Az én lányom is volt így, pár nap alatt rájött hogy ugyanolyan otthon, mint volt, szeretgettük sokat, de a szabályok is megmaradtak, így pár nap alatt önmaga lett. Ő akkor 2,5 éves volt.
2012. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!