Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bandázst szeretnék varrni a...

Bandázst szeretnék varrni a régi nadrágjaimhoz/ szoknyáimhoz, tudtok ötleteket, hogy mire figyeljek, milyen széles legyen stb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szétvágtam 2 nadrágomat, ahol a pocim volt, megrajzoltam krétával, kivágtam, majd oda rugalmas anyagot, varrtam. Fürdőruha anyagszerűt, kicsit magasabb derékkal. Én hosszú felsőket hordtam, nem látszott és nagyon kényelmes volt.
2011. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves első, nem kismamanadrágot akarok varrni, hanem bandázst :)
2011. ápr. 6. 22:25
 4/8 A kérdező kommentje:
második: bocs, de nem ez volt a kérdés...
2011. ápr. 6. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem már van pocakom, én rápróbáltam. 2 méret volt,a nagyobb nagy lett volna, a kisebbet vettem. Egyenlőre ez kényelmes, de lehet, hogy ha nő a pocak, akkor majd kell a másik. Nem tudom. Bár annyira nem vagyok vele megelégedve mint amennyire vártam, mert sokat kell a nadrágot igazgatni, mert a mozgással elmozdul nekem nagyon.

A képemet pár kérdéssel lejjebb pont ebben a bandázsban láthatod egy tippelős kérdésnél.

2011. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az alja árnyalatnyit szűkebb mint a teteje. Menj be szerintem valahova felpróbálni egyet és mérd le a méreteit.
2011. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem anyukám varrt bandázst is, de nem volt kényelmes és valóban mi tartja oda a nadrágot? Annyira nem szoros a bandázs, hogy ne csússzon le a nadrág, én ezért inkább átszabtam a nacimat, de ha jól emlékszem ez is lecsúszkált, de legalább nem két ruhadarabot kellett rángatni. Szerintem is menj el valahová és próbálj fel egyet, hogy lásd mekkora és milyen lenne a jó számodra.
2011. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugy oldottam meg hogy elösször szétvágtam egy nem használt polómat,és belebújtam.Jó volt a méret és utánna mentem a mintával az anyagoshóz.
2011. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!