Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miből tudom, hogy a kislányom...

Miből tudom, hogy a kislányom kinőtte a fülbevalóját? 4 éves

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Onnan, ahonnan azt, ha kihízta a sálát.
2012. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D

Egy fülbevalót hogy lehet kinőni???

A mai napig (32 éves vagyok) azt a fülbevalót hordom, amit fél évesen kaptam.

2012. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "segítő" választ.

Hosszra még jó, de valami van a kilőtt luknál, nem seb, nem tudom, olyan, mintha beszűkült volna neki, pedig sokat forgatja a fülbevalóját. Ezért is gondoltam arra, hogy talán cserélni kellene, hogy netán az a baj.

2012. aug. 26. 15:39
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, magam is láttam már, hogyan lehet kinőni egy fülbevalót. A régi fülcsik valószínűleg nagyobbak voltak, ma már sokféle van, és bizony készítenek olyat is, amit 6-7 év múlva le lehet cserélni....
2012. aug. 26. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a fülbevaló belső része kisebb, mint a fülénél a lyuk és a füle aljáig mért távolság, akkor cseréld le. Remélem érthetően írtam. Egyébként ezek a modernebb fajta bébifülbevalók (ha ilyenetek van) maximum 3-4 éves korig jók.

Az a valami amit írtál az nem amiatt van hogy kicsi, hanem a lyukból néha szokott jönni valami váladék, és szerintem az tapadhatott meg a lyukban, vagy a fülbevalón. A lányomnál is láttam ilyet, amikor kivettem a fülbevalóját, meg nekem is volt, amikor kivettem a piercingem.

2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan fajta baba fülbevaló amit ki lehet nőni! Az én lányomnak is olyan van. Ha a fülcimpája eléri a fülbevaló alját, akkor ki fogjuk cserélni, mert kicsi lesz. Viszon így elég nehéz neked segíteni, mert ahoz látni kellene, hogy milyen a fülci és hogy áll a kislányod fülében! Rengeteg fajta van.....
2012. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom még a bébifüli van neki. Hát ha a cimpánál már úgy látod, hogy kicsi a fülbevaló, akkor cseréld le gyerekméretűre.

Én lányomnak még jó a bébifülbevaló, ő is lassan 4 éves lesz. De neki pici a füle, bár fogalmam sincs, hogy ez számít-e.

2012. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!