Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mi lehet kisfiammal?

Szerintetek mi lehet kisfiammal?

Figyelt kérdés
Minden héten,ill. 7végén vagy vasárnap vagy hétfőn ebéd után miután húslevest evett(ez bármilyen lehet),meg sült krumplit,meg húst és utána meg megy a wcre és hasmenése van,de ezt megelőzi 1 vagy 2 normális széklet. Előtte és utána napokban minden rendben vele.
2012. aug. 27. 16:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De miért most jött ki?
2012. aug. 27. 17:03
 12/20 anonim ***** válasza:
Most lett rá érzékeny. Már kap hétközben is főtt kaját, abban is van zsír, olaj...az már úgy sok neki. Próbáld leszedni a zsírt a leves tetejéről, vagy gyengébb levest főzni.
2012. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A levesben nincs is szinte zsír,még a pár hónapos babám is eszi,semmi baja.
2012. aug. 27. 17:16
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Pár hónapos babád is ezt eszi....? Ez vicc, ugye?
2012. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A szomszédom kislánya 2 hónapos múlt, és ő is a húslevesből kiszedett zöldségeket eszi. Semmi baja tőle... Mondjuk én nem adtam egyik gyerekemnek sem ennyi idősen, de nem a kérdező az első, akinek felnő úgy a gyermeke, hogy korán bevezeti a normális ételeket.
2012. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad? Milyen fűszereket használsz a leveshez? Leveskockát? Mindig ugyanolyan márkájú olajat használsz?
2012. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem adtam egyik gyerekemnek sem ennyi idősen, de nem a kérdező az első, akinek felnő úgy a gyermeke, hogy korán bevezeti a normális ételeket.


Ez teljesen érthetetlen válasz. Nem, nem normális. A hozzátáplálás kezdete 4 hós kor (anyatejes babáknál 6 hós), de akkor se rögtön zsíros húslevesből a zöldség. És valószínű azért nem adtál Te sem, mert nincs értelme. "Korán bevezeti a normális ételeket"....Jajjmár. Nem kell korán. Minek? De tegye azt, jól van, nekem mindegy. Ez csak részletkérdés.

2012. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nyilván én sem támogatom ezt, csak leírtam, hogy ilyen is van. Mindhárom gyerekével ezt csinálta, és eddig egyiknek sem volt semmi baja. Mint írtam, nem azt mondom/gondolom, hogy ez a normális, bár ki tudja.


Erről jut eszembe az egyik minapi kérdés, miszerint az anyukák "elfelejtenek szülni". Én erre a válaszra azt írtam, hogy többek között a média az oka ennek, az elrettentés. Lehet, hogy hozzátáplálni is csak azért kezdünk 4-6 hós korban, mert mindenhonnan ezt halljuk, ezt tartjuk jónak. Ettől még nem biztos, hogy ez a jó. Mindegy, nem akarok vitatkozni, csak leírtam a gondolatomat. :)

2012. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
pici babám 10 hónapos
2012. aug. 28. 08:45
 20/20 A kérdező kommentje:
főzéshez csakis Vénusz vagy Floriolt használok,de húslevesbe ilyet nem rakok.
2012. aug. 28. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!