Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az állandó szomorús...

Mit tegyek az állandó szomorúság és rosszkedv ellen?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az általánost és elég rossz emlékeim vannak az osztályommal és az iskolával kapcsolatban. Mindig piszkáltak a külsőmmel és a jó tanulmányi eredményeimmel, főleg az utolsó évben. Elég szomorú voltam 8.-ban, mert alig voltak barátaim, kb. 2. Rámragadt a rosszkedv és elég bunkó is lettem. A család is piszkál ezzel. A bátyám szerint így soha nem lesznek barátaim. Mások előtt tudok normális lenni, csak akkor nem tusok viselkedni, mikor hozzám közelik vannak velem. Mit tehetnék a rosszkedv, a bunkóság és a szomorúság elllen?
2009. aug. 30. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

na en negy evvel korabbi kiadas vagyok, most vegeztem a 12-t :)

hasonloan voltam, de csak osztalyon belul, nem a testsulybol kifolyolag, de allandoan piszkaltak, es kiutaltak(csak mert minden nap nem pialtam magam reszegre az utolso 2-3 honapban) emellett jol tanultam, es nagyon is erdekelt az erettsegi. na mindegy kiutaltak...igy jartam...sokaig kertek a bocsanatot kesobb(legjobb barataimrol beszelek) de nem bocsajtottam meg nekik. kesobb rajottem, hogy haragot tartani 2x akkora erofeszites, mint megbocsajtani, igy erot vettem magamon es azt modntam fatylat a multra! Neked is ezt kell tenned!

amugy most uj suliba kerulsz nem? na szerezz be uj baratokat legy kedves, kozben meg magadat add:)

sok sikert, es kitartast asulihoz

19-L

2009. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt, sokáig gyűlöltem a sulit.

nagyon lazán kell venni a dolgokat, akkor nem lelkizel. nem akarlak rémisztgetni, de ez később is ilyen lesz, igazságtalan gané főnök, paraszt munkatársak, szemét emberek buszon, buszmegállóban, mindenütt.

tényleg csak a humor segíthet, akin már az sem, azon csak a kötél.

fel a fejjel, lépsz másik suliba, ott már azt lássák rajtad hogy nem lehet veled g*cizni! :)

2009. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne hagyd hogy rádragadjon a szerep! nálam dettó ez volt általánosban, végére már annyira beleéltem magam hogy egy stréber senkiházi vagyok, hogy teljesen elvesztettem önmagam. Mikor küzépsuliba kerültem, nem esett le, hogy ez új terep, új lehetőségek, stb. továbbra is úgy tekintettem magamra, mint egy nyomorékra. Nagy hiba volt! A hülye stílusom miatt egy csomó remek ember barátságát hagytam ki. És még a fősulin is megvoltak bennem a gátlások pár általánossulis kis patkány genny miatt! Nem hagyhatod, hogy tönkretegyenek! Szakíts a múlttal!
2009. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!! :)
2009. szept. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!