Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiknek hányás, hasmenés miatt...

Kiknek hányás, hasmenés miatt fogyott a gyereke, mennyit fogyott? Mikor hízta vissza?

Figyelt kérdés
Kislányom alapból soványka volt,de most minden csontja kilátszik!Úgy aggódom érte!!!
2012. aug. 28. 21:28
 1/5 anonim válasza:
Én 9et fogytam és kb. 1 hónap utân vissza is jött .. de a szüleim kicsit hízlaltak is chips stb.
2012. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi,nem írtam hogy 1-2 éves gyerekre gondoltam:)
2012. aug. 28. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, a lányom egymás után 1 hét kihagyással 2x kapta el.

Ő is ijesztően nézett ki, nem tudom mennyit fogyott pontosan, nem mértem, de kb. 2 hét alatt visszajött neki hála égnek...

Nem viccből mondom, nekem a lányom akkor kiskanállal ette 2 napig a tömény vajat, és zsírt, nagyon féltem, hogy vmi baja lesz tőle, de nem, ezt kívánta, másfél éves korában volt ez, most 2.

a még benne van akkor add neki a HIPP ORS-t(kiszáradás ellen, mindenféle ásványi anyaggal,sárgarépás ríszital) nagyon jó, nekem csak ez maradt meg benne...:(


jobbulást a kislánynak

2012. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 30. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
:-)szivi, remélem már jó úton vagytok...?
2012. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!