Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsiben mi a benti ruha?...

A bölcsiben mi a benti ruha? Miben vannak a kisfiúk a csoportszobában? Milyen ruha és cipő? Body-val készüljek vagy pólóval? Harisnyával vagy melegítővel? Milyen szandival?

Figyelt kérdés
szandiban gondolkodom, mert állítólag nagyon meleg van a csoportszobában. a szandi szerintem Zetpol lesz egyébként, de a többi kérdésről fogalmam sincs egyelőre. a gondozónő a harisnyanadrág rövidnadrággal kombót javasolta, de az nekem olyan furcsának tűnik. melegítőre meg nem biztos, hogy rá lehet húzni egy másik nadrágot és ugye várhatóan hidegben, novemberben kezdünk...
2012. aug. 29. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Melegítőnadrág, póló, de legyen bent egy cipzáros felső is ha fázna. Ja és legyen bent több váltás ruha és alsó is.
2012. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a pelenkás időszakban bodyban és hosszúnadrágban voltunk. plusz zokni és puhatalpú cipő. Egy vékony pamutnadrág a legjobb, mert erre rá lehet venni az overállt és ki lehet menni benne.
2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szobatiszta, a bodyt nem javaslom semmiképpen. A fiam 17-én kezd majd. Meleg a csoport szoba ott is. A gondozónő szandált+zoknit javasol bentere+ külön kinti cipő. Sötét színű melegítőnadrág, mert gyorsan koszolódnak a ruhák, és a melegítő a legkényelmesebb. Felsőt nem tudom, talán trikó+póló, vagy trikó+ vékony hosszú ujjú, az majd menet közben kialakul. Már készítettem elő két mellényt és két cipzáras melegítő felsőt, egy-egy mindig a szekrényében lesz, csak a mosni hozom majd haza. Én a melegítő nadrágot preferálom, mert azt könnyebb lehúzni, ha mennie kell, mint a rövidnadrágot, harisnyát, bugyit. Szegény mire kihámozná magát, már túl is lenne a dolgon.
2012. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem szobatiszta, de lehet, novemberre már az lesz, nem tudom. a body akkor már tényleg nem jó ötlet, akkor inkább póló trikó dolgokkal készülök én is :-) és a harisnyábanm is van igazság, sokkal könnyebb levetni egy mackónacit, az már most is megyeget lassan, mint egy harisnyát.
2012. aug. 29. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is most kezd a bölcsiben. Ő már szobatiszta, igy a body már nem jön számításba. Fölül hosszú ujjú póló(+ atléta, ha már hűvösebb lesz). Alul vagy vékonyabb melegítőnadrág, vagy ami nekem a legszimpatikusabb: jégeralsó, vagy "fiú leggings"-ez olyan hülyén hangzik, de az. Én a h&m-be vettem, máshol egyenlőre nem láttam, nem olcsó, 3000-ért 2-őt adnak. Szerintem ez a legpraktikusabb és legkényelmesebb viselet egy kisfiúnak odabent, és erre könnyű ráadni még egy nadrágot is!
2012. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elég fázós vagyok, lehet, hogy a fiamat is "fázóssá nevelem" ezáltal, de én télen melegítő nadrágot, ujjatlan body-t és hosszú ujjú pólót adtam rá bentre.

Tavaszra szobatiszta lett, akkor már rövidnadrág/melegítő + póló. Volt bent folyamatosan +2 naci, +2 rövid ujjú body/póló, + 1-2 hosszú ujjú póló. Télen erre még adtam pulóvert/kardigánt, az bent maradt a szekrényében.

Nekünk kellett beadni két melegítő garnitúrát, amit ők mostak, télen úgy mentek ki az udvarra, hogy a benti szerelésre húzták rá a plusz nadrágot és a plusz pulcsit. Vagyis nem télen, hanem ősszel, tavasszal, amikor már nem overálos az idő, de még nem is szimpla melegítőnacis.


Bentinek tökéletes a zetpol cipő, nekünk is az volt. Most superfitet vettem neki, hogy fogja a lábát, féláron megkaptam.

2012. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!