Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejmentes diétától válhat...

Tejmentes diétától válhat aluszékonnyá egy kisgyerek?

Figyelt kérdés

Persze az aluszékonyt nem szó szerint értem, mert most alszik annyit, mint az átlag másfél két évesek, gondolom és inkább eddig aludt keveset. jó ha 11 órát aludt egy nap, azt is nyűglődve, most meg akár 13 órát is alszik. éjjel 10 órát aludt eddig is, de egyszer vagy kétszer felébredt és vissza kellett fektetni. most az a ritka, ha nem alussza át az éjszakát jó egy hete, mióta diétázik. napközben meg alszik akár három órát is, eddig max. másfél órát aludt, de inkább egyet. ráadásul annak ellenére, hogy jóval többet alszik, mint szokott, még így is álmos egész nap. és mindez azóta van így, hogy nem kap tejterméket. lehet összefüggés a diétával vagy inkább valami frontra vagy egy közbejött megfázásra reagál így? persze nem baj, hogy alszik és nem bánom egyáltalán, mert tényleg kevesebbet aludt, mint amennyire szüksége lett volna sokszor és most legalább nyugodtabban alszik, csak keresem az okokat, hogy mitől valójában. tejallergia vizsgálat előtt vagyunk ugyanis. szóval lehet összefüggés? lehet, hogy a tejmegvonás miatt alszik jobban vagy inkább más lehet a háttérben és pár nap vagy hét múlva megint a régi rendszer lesz?

:-)


2012. aug. 29. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet biztosra tudni, mármint, hogy 2 hét múlva visszaáll-e a régi rend vagy marad minden így. Minden esetre az könnyen elképzelhető, hogy nyugodtabban alszik, mert nem terheli a pocakját az a sok dolog amit nem tudott megemészteni.
2012. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na igen, ettől félek én is, hogy lassan két éve szenvedett feleslegesen, mert nem gondoltam volna, hogy az emésztésére is kihathatott, mert emésztőrendszeri tünete nem volt, csak bőrtünet. február óta próbálom kivizsgáltatni, de a kora miatt elzavartak mindenhonnan, még csak most 21 hónapos. orvosi indok és utasítás nélkül meg nem mertem diétáztatni, mert amúgy is sovány nagyon. 87 mc és 10,1 kg. pedig egész jó étvágya van
2012. aug. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!