Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem eszik napközben 15...

Miért nem eszik napközben 15 hónaposom szinte semmit (napok óta)? Eddig jó étvágya volt.

Figyelt kérdés

Reggelire 2 falat után csak a tejet fogadja el, ebéd vagy 2 falat, vagy még annyi sem. Elfordítja a fejét, mondja hogy nem. Délután gondolom már éhes és akkor uzsonnázik kicsit, vacsorával szerencsére nincs gond.


Mi miatt lehet ez a nagy változás? Mit tehetnék, hogy visszajöjjön a régi jó étvágya?


2012. aug. 29. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nem jön a foga, vagy fáj a torka?
2012. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is egyből a fogára gondoltam, de semmi más jele nincs. Torka biztos nem fáj.

Mi más lehet még? Annyira nem jellemző ez rá.

2012. aug. 29. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.Tegnap voltunk védőnőnél ő azt mondta,hogy egy éves koruk körül van egy ilyen időszak.Ezután következik,hogy amit eddig szeretett azt elutasítja.Én is már téptem a hajam.

Türelem,annyit esznek amennyi kell nekik,aztán majdcsak helyreáll a rend:-)

2012. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te jó ég, eddig mindent evett, de tényleg. Akkor most jön az ideg minden evésnél, hogy eszi vagy nem eszi?
2012. aug. 29. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj,már én sem teszem:-)

Ha két-három kanál akkor annyi.Nem szabad erőltetni mert mert csak "megutálja"az evést.

Inkább sűrűbben kínálom.

2012. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is erőltetem, nem akarom, hogy utálja az étkezéseket. És azt vallom, kaja mellett éhenhalni nem lehet, csak nagy a váltás az eddigiekhez képest.
2012. aug. 29. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk:)
2012. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!