Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposom eddig 3,5 óránként...

2 hónaposom eddig 3,5 óránként mindig felébredt napközben enni. Most már 6! órája alszik, és olyan kis békésen, semmi jele hogy fel akarna ébredni mostanában. Szerintetek felébresszem?

Figyelt kérdés

Sorry, tudom, hülye kérdés.. De eddig szinte óramű pontossággal kelt/aludt..

Köszönöm a válaszokat


2012. jún. 5. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért kelteném, mert félő, hogy éjszaka így nem fog. Nehogy felcserélje az éjszakát a nappal. Gondolom lassan úgyis itt a fürdésidő nálatok is:)
2012. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van :)

Köszi szépen a választ :)

2012. jún. 5. 19:23
 3/5 Kerria ***** válasza:
100%

lehet őt is megzavarja a front/a szél...


Amúgy én is úgy járnék el, ahogy az első hozzászóló!

2012. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán, ha kicsit hangoskodsz magától is felébred. Az enyémet, ha álmos, fáradt nem tudom felébreszteni. Sosem tudtam.
2012. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanezt csinálta. 6 órát aludt napközben, beszéltem a védőnőnkkel, azt mondta, ne hagyjam, ébresszem fel 3-3 és fél óra alvás után. Pár nap alatt visszaállt minden.
2012. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!