Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 2 hónaposom napközben...

Baj ha a 2 hónaposom napközben szinte csak babkocsiban alszik?

Figyelt kérdés
Eddig evett-aludt baba volt. Itthon voltunk és szépen aludt az ágyában. Mostanában már elkezdtünk "mocorogni", mi visszük-hozzuk a tesót az oviba. Így reggel mikor elvisszük a tesót ő bealszik a babkocsiban és mikor hazaérünk én nem szoktam zavarni, hagyom abban...Így alszik 2-2,5 órát egyhuzamban délelőtt. Délután szintén ez a helyzet. Csak így az ágyában szinte nem is alszik napközben. Este gond nélkül lerakom és elalszik a kiságyban....
2012. ápr. 4. 14:00
 1/6 A kérdező kommentje:
*babakocsiban
2012. ápr. 4. 14:01
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem gond.

kislányom is így volt,. olyan édesen mélyen aludt hogy nem akartam felverni csak azért hogy áttegyem a kiságyába,

2 hónaposan még rengeteget alszanak.

de később állj át nehogy megszokja és aztán az istennek se fogod tudni kivenni a kocsiból :)

2012. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez miatt aggódom. Nem szeretném ha csak a babakocsiban tudna aludni. Pedig ma is délelőtt 2,5 órát aludt a kocsiban. Felkelt enni, kicsit"játszottunk". Mikor elfáradt beraktam az ágyába kis nyüszivel el is aludt,DE fél óra múlva ébredt sírva fáradtan.Próbáltam megnyugtatni, de még a kezemben sem maradt meg...Most beraktam kocsijába, elmosolyodott és megnyugodva csukogatja a szemét...Lehet hogy már késő és ennyire ragaszkodik a babakocsihoz?
2012. ápr. 4. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

mivel menni kell a tesóért ezért ez inkább jó.

nehezebb lenne ha babakocsiban nem aludna, csak az ágyában.

ha mózeses a kocsitok akkor semmi gond nem lesz :)

2012. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 8 hónapos koráig abban aludt napközben, utána szoktattam át a kiságyra. Nem mondom hogy ez az ideális, de ha lenne még egy gyerekem, nála sem csinálnék ebből problémát, ha egyszer neki így a jó.
2012. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl szeretném ha a két hónapos babám a babakocsiban is aludna, de csak addig van el benne, amíg tolom.Ha megállunk, azonnal ébred :(
2012. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!