Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves ovis gyereknek hány...

3-4 éves ovis gyereknek hány tréningnadrágot vegyek? Oviba, itthonra mennyi kell legalább? nektek mennyi van?

Figyelt kérdés
a tavaszon ami még jó volt most már rövid,s most kezdi az ovit.
2012. aug. 29. 16:48
 1/9 A kérdező kommentje:
farmerünk van de nem szereti,mert nem tud egyedül vetközni,ha pisilni kell,gumis dereku nadrágra gondoltam.
2012. aug. 29. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:

legalább 5 db, mert gondolom nem akarsz minden nap mosni, és hát most jön a fos idő, gyakran lesz koszos. sőt, nem mondok sokat, ha inkább 7et javaslok, mert kiszakadhat, és akkor is ugrik 1.


turiban olcsón kapsz rá sokféle nacit, és pár ezresből megúszod.

2012. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fiam is ovis lesz két hét múlva

farmerben nem viszem soha bölcsibe,kényelmetlen,nincs is neki sok farmerja,4-5 db.

melegítője olyan 10-15 között van,nem tudom pontosan,vettem is és örököltünk is

ha lányom lenne,akkor nem is melegítőt,hanem leggingst vennék,az jó lenne harisnya helyett is

2012. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lányom is most nőtte ki a nadrágokat, mindd bokalengő.

5 szabadidő alsóbb vettem neki a héten, de még 3-4 komplett melegítőket veszek, aminek van teteje.

Van rengeteg szoknyája ruhája, ahoz van 4 db hosszú leggings, még harisnyákat akarok venni.

2012. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
turiban alig találok,10-böl 8 lányos és nekem fiam van.újon pedig drága,föleg ha 6-7-et kell egyszerre venni.
2012. aug. 29. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Legalább 7 alsója van a fiamnak, meg 2-3 ami még nagy rá... de még gondolkozom, hogy vegyek-e.... fogalmam sincs, hogy mennyi az elég.

Felsőt nem veszek, az van... egy 25 db-os pulcsi csomagot lőttem jó áron a teszveszen még nyár elején.

2012. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ovis ruhaszett nálunk az alábbiakból áll.


7 db az alábbiakból (5 nap + 2 tartalék)

bugyi, zokni, harisnya, trikó, melegítő nadrág, melegítő felső-kardigán, rövid ujjú felső, hosszú ujjú felső


5 db az alábbiakból

kisruha (egybeszoknya, a derékszoknyákat nem szereti), farmer amibe bejár és haza


Ez csak ovis, kb ugyanennyi az itthoni és még külön ennyi körül van a kimenős is. Persze télre már kezdem beszerezni a vastag plüssgatyókat és polár pulcsikat is. Egyrészt az oviba, egyrészt itthonra.


Szóval 3 külön szekrényrésze van a 3 különböző ruhacsomagoknak. :) Ja és kislány, most kezdjük az ovit (előtte bölcsis volt) Muszáj többet beszerezni, mert egyrészt nő is a kicsi, másrészt ugye sokat koszolnak...kinn és benn egyaránt.

2012. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szokás - hogy is mondjam - ruhára költeni a pénzt. Kb. mindig is annyi váltás ruhám/ruhánk volt, hogy heti 1-szer mosva/vasalva még nem fogy ki teljesen a készlet (hátha valami közbejön), plusz 1 garnitúra ünneplő.

A fiamnál is kb. ez a helyzet. 2 utcai nadrág, ebből 1 kvázi ünneplő. Oviba meg - mivel utálok hétköznap még a mosással is foglalkozni - 6 db melegítőnadrág (felső max. 3 az udvarba, bentre vékony hosszú ujjú majdnem poló pulcsiai vannak - 6 db). (Kinti nadrág nálunk nincs, mivel úgysem cserélik le, max ha nagyon koszos lett a váltóruhát vetetik fel velük.) Ehhez jön még az itthoni plusz 1 melegítőnadrág. Én télen is rövid ujjú pólót adok rá alulra, mert bent meleg van, s egyébként sem fázós. A pólóit nem számolom, mert ha látok valami jópofát, tuti nem hagyom ott. De 1 méretből azért a 10-15 darabot sosem lépem túl.

2012. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wow...hát nekem sajnos ennyi ruhára nem futja. Fiamnak van két db. melegítője, két fiúleggingse. A melegítőt otthon, a fiúleggingset az oviban hordja, persze még a meleg időben rövidgatya van, egy kinti és két benti. Slussz. Hidegben meg kint majd farmert vesz, télen overállt.
2012. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!